لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

مهریه زن داعشی در شب زفاف + تصاویر

مهریه زن داعشی در شب زفاف + تصاویر

مهریه زن داعشی در شب زفاف

زن داعشی با ازدواج با خطرناکترین عضو گروه تروریستی مهریه عجیبی دریافت کرد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مهریه زن داعشی در شب زفاف را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سماتک: یک زن اسپانیایی که به گروه تروریستی داعش پیوسته و با یکی از خطرناک‌ترین عناصر این گروه ازدواج کرده بود، مهریه خود را اعلام کرد.

 

کمربند انتحاری مهریه زن داعشی

یک زن اسپانیایی عضو داعش اعلام کرد مهریه اش برای ازدواج با یکی از خطرناکترین تروریست‌های این گروه فقط یک «کمربند انتحاری» بوده است.

 

این زن که به «آ. آ. ال» (حروف اول نامش) شناخته می‌شود در مارس 2014از اسپانیا به سوریه سفر کرد و در آنجا با یک تروریست مراکشی به نام «محمد همدوش» ازدواج کرد و حدود ۷ ماه پیش در مرز ترکیه و سوریه دستگیر شد.

 

او در بازجویی‌های اولیه اذعان کرد مهریه اش برای ازدواج با این تروریست مراکشی یک کمربند انتحاری حاوی مواد منفجره بود.

 

مقامات ترکیه، این زن را در دسامبر سال 2016به همراه یک زن اسپانیایی دیگر بازداشت کرده و به دولت اسپانیا تحویل دادند. هر دو زن با تروریست‌های مراکشی ازدواج کرده و به عضویت در گروه تروریستی داعش اعتراف کردند.

 

سخنگوی وزارت کشور اسپانیا امروز گفت: این دو زن پس از پیوستن به گروه تروریستی داعش تحت تعقیب بودند. آن‌ها حدود دو سال در گروه تروریستی داعش عضو بودند و در جنایات آن‌ها شرکت داشته‌اند. وحشیگری، عقاید افراطی و پیوستن داوطلبانه آن‌ها به داعش کافی است تا نام آن‌ها در لیست سیاه تهدیدکننده‌های امنیت ملی اسپانیا قرار بگیرد.

 

مهریه زن داعشی که سوژه خبرگزاریها شده است و باعث شده است پلیس بین الملل دنبال این زن باشند این زن داعشی بسیار خطرناک می باشد و باعث خیلی از جنایات در عراق شده است مهریه زن داعشی در شب زفاف کمربند انتحاری بود که شوهرش به او هدیه داد.

 

مهریه زن داعشی در شب زفاف

مهریه زن داعشی در شب زفاف + تصاویر

مهریه زن داعشی در شب زفاف

 

منبع: seemorgh.com

برچسب‌ها: ,

جدیدترین مطالب