قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

نخوردن شیر مادر نوزاد و تشخیص سرطان سینه + تصاویر

نخوردن شیر مادر نوزاد و تشخیص سرطان سینه + تصاویر

نخوردن شیر مادر نوزاد و تشخیص سرطان سینه

سرطان سینه در برخی ازخانم ها شایع می باشد غده در داخل سینه رشد می نماید اگر رشد عده سریع باشد تومور سینه بدخیم می باشد ولی اگر رشد تومور متوقف شود باید بدانید که تومور سینه شما خوش خیم می باشد یک نوزاد پسر که از شیر خوردن از سینه مادرش دوری می کرد مورد توجه والدینش قرار گرفت وقتی می خوسات شیر مادرش را بخورد فقط گزیه و بیقراری میکرد که آنقدر این اتفاق تکرار شد مادر متوجه شد در سینه اش یک غده در حال رشد میباشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر نخوردن شیر مادر نوزاد و تشخیص سرطان سینه را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

این نوزاد ۶ ماهه جان مادرش را نجات داد
نوزادی که سرطان سینه مادرش را تشخیص داد

 امتناع های مکرر نوزاد از خوردن شیر مادر را نگران کرد و در نهایت راز این بی میلی ها با معاینه پزشک برملا شد ، رازی که با فاش شدن زودهنگامش جان مادر جوان حفظ شد.

 

پسربچه ی ۶ ماهه جان مادرش را از مرگ حتمی نجات داد ، تومور بدخیمی سرطان سینه که شاید تا چند ماه دیگر جان زن جوان را می گرفت با گریه های نوزاد رو شد.

 

نوزاد ۶ ماهه که با نخوردن شیر مادرش سرطان سینه را تشخیص داد
نوزاد با فریاد و گریه هنگام شیرخوردن باعث تشخیص سرطان سینه مادرش شد

 

” سارا بولی ” ۲۶ ساله می گوید :هر زمان که نوزادم را در آغوش می گرفتم تا نوزادم از سینه سمت راستم شیر بخورد او فریاد می زد و با گریه های شدیدش مرا از این کار منصرف می کرد.

نخوردن شیر مادر نوزاد و تشخیص سرطان سینه + تصاویر

بعد از ۲ هفته تکرار این گریه ها با هر بار شیر دادن به نوزادم کنجکاو شدن تا علت را بدانم به همین دلیل به پزشک مراجعه کردم.

 

بعد از انجام آزمایشات و عکسبرداری ها پزشک ار وجود تومور در سینه ی من خبر داد.

 

۲ تومور بدخیم در سینه ی من در حال رشد بودند اما به گفته ی پزشک زمانی این تومورها تشخیص داده شده اند که درمان با موفقیت انجام میشود.

 

او در ادامه می گوید:تدی (پسربچه) قهرمان من است ، اگر او اینگونه گریه و فریادهای خود را تکرار نمیکرد من هرگز حتی فکرش را هم نمیکردم که سرطان داشته باشم.

نخوردن شیر مادر نوزاد و تشخیص سرطان سینه + تصاویر

بعد از تشخیص سرطان سینه پزشک ۵ دوره شیمی درمانی برای من تعیین کرد که برای از بین بردن کامل تومور کافیست.

 

زمانی که پسرم با خوردن شیر من فریاد زد ۳ ماه از رشد تومور سرطانی پستان در بدن من می گذشته است که تشخیص زودهنگام توسط کودک ۶ ماهه ام من از مرگ نجات پیدا کردم.

 

به نظر من تمام زنان بایستی به دلیل افزایش هر روز آمار این بیماری به این فکر کنند که انها هم می توانند یکی از مبتلایان باشند و بایستی مدام تحت نظر پزشک باشند.

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب