قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

نوزادی که زبانش اندازه زبان فیل است + تصاویر

نوزادی که زبانش اندازه زبان فیل است + تصاویر

نوزادی که زبانش اندازه زبان فیل می باشد

نوزاد دختری که خیلی زبانش بزرگ بود در هندوستان به دنیا آمد . او نمی توانست مثله همه نوزادها شیر مادرش را بخورد و تنفس خیلی سختی داشت و هر لحظه ممکن بود خفه شود ولی با کمک پزشکان نجات پیدا کرده و بعد عمل جراحی توانست برای اولین بار از شیر مادرش تغذیه نماید در ادامه نوزادی که زبانش اندازه زبان فیل می باشد را با جزئیات بیشتر خواهید دید.

 

زبان غول پیکر یک نوزاد دختر

به گزارش سماتک: صدای گریه نوزاد دختر مادر را هم میگریاند چرا که میدانست کودکش گرسنه است اما بخاطر زبان غول پیکرش که راه دهانش را کاملا مسدود کرده نمیتواند حتی قطره ای شیر بخورد . مادر این نوزاد که در هند بدنیا آمده است هنگام زایمان از دیدن فرزندش شوکه شد. یک نوزاد دختر در کشور هند با نوعی ناهنجاری نادر و وحشتناک متولد شد.

 

یک نوزاد دختر که در کشور هند با زبانی بسیار بزرگ متولد شده بود، پس از انجام یک عمل جراحی موفقیت آمیز توانست لبخند بزند. “آپاراجیت لودهی”با یک ناهنجاری مادرزادی نادر به نام “ماکروگلوسیا” یا “بزرگی زبان” متولد شد. زمانی که پزشکان در بدو تولد متوجه این اختلال شدند به والدین وی گفتند که دختر کوچکشان مدت زیادی زنده نخواهد ماند؛زیرا این زبان بزرگ و متورم می تواند باعث خفگی او شود.

 

نوزادی که زبانش اندازه زبان فیل است + تصاویر

مادر او که اهل شهر “جبال پور” در ایالت مادایا پرادش در کشور هند است در این خصوص گفت: “از دیدن زبان بزرگ دخترم بسیار وحشت زده شدم. او به طور مداوم گریه میکرد. می دانستم که درد می کشد و گرسنه هم هست. اما نمی توانستم کاری کنم زیرا این زبان بزرگ، کل دهان او را پوشانده بود. ما به بهبود وضع او امیدوار بودیم.”

 

این نوزاد با کمک یک دستگاه تنفس مصنوعی زنده نگه داشته شد و در روز چهارم تولدش تحت عمل جراحی قرار گرفت. تیم پزشکان در مدت 2 ساعت توانستند زبان نوزاد را کوچک کنند.

 

نوزادی که زبانش اندازه زبان فیل است + تصاویر

پزشک جراح این نوزاد گفت: این نوزاد بخاطر زبان غول پیکری که داشت نمی توانست شیر بخورد. حتی زمانی که در رحم مادر بود هم نمی توانسته به درستی تغذیه کند. این نوزاد پس از عمل جراحی برای اولین بار توانست شیر بخورد.

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب