نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

نوزاد سنگین وزن با 7 کیلوگرم در چین بدنیا آمد + تصاویر

نوزاد سنگین وزن با 7 کیلوگرم در چین بدنیا آمد + تصاویر

نوزاد سنگین وزن با 7 کیلوگرم در چین بدنیا آمد

نوزادان نرمال معمولا وزن ثابتی دارند که اگر از وزن طبیعی شان کم باشند برای نوزاد خطرناک می باشد به این نوزادان نارس نیز می گویند و این نوزادان نارس در دستگاه های اکسیژن از آنها نگه داری میشود تا به حالت طبیعی برگردند در کشور چین به تازگی نوزادی به دنیا آمده است که 7 کیلو وزن دارد این نوزاد رکورد سنگین وزنترین نوزاد جهان را شکسته است در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویری از نوزاد سنگین وزن با 7 کیلوگرم در چین بدنیا آمد را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

یک نوزاد خانواده چینی وقتی متولد شد حدود 7 کیلوگرم وزن داشت و قد وی نیز دو برابر متوسط دیگر نوزادان به هنگام تولد بود.

 

تولد نوزاد سنگین وزنی در استان شآنشی چین موجب رسانه‌ای شدن آن شد.

 

این نوزاد که 7 کیلو وزن دارد و قد وی نیز دو برابر قد متوسط دیگر نوزادان به هنگام تولد است، به شکل سزارین در شهر شیان که در استان شآنشی قرار دارد متولد شده و با توجه به شرایط کنونی‌اش، خانواده نام “کانگکانگ” را که معنی تندرستی می‌دهد برای وی انتخاب کرده‌اند.

 

“کانگکانگ” 6 کیلو و 700 گرم وزن دارد و قد آن بیشتر از متوسط قد نوزادان، به 58 سانتی‌متر می‌رسد.

 

به گفته پدر این نوزاد سنگین‌وزن، همسر 35 ساله‌اش کمی “چاق” است و از دیابت بارداری رنج می‌برد و دچار اختلالاتی در هنگام خوردن بود، به همین دلیل با توصیه پزشکان به رژیم دانه‌خواری روی آورده بود. پزشکان به تبعیت از این رژیم غذایی احتمال تولد نوزادی درشت را داده بودند، گرچه انتظار وزن زیاد تا 7 کیلوگرم نمی‌رفت.

 

آقای وانگ، پدر این کودک می‌گوید: “پسرم در شکم مادرش مواد مغذی را به خوبی جذب کرده و برای همین سنگین به دنیا آمده است”.

 

گفته می‌شود دختر بچه 8 ساله آنها نیز هنگام تولد 5 کیلوگرم وزن داشته اما الان دچار اضافه‌وزن نیست و اگر روندی که برای کودک دختر آنها به کار گرفته شد برای “کانگکانگ” نیز اعمال شود به کمک پزشکان مشکلات احتمالی برطرف می‌شود و فرزند آنها در بزرگسالی دچار اضافه‌وزن نخواهد بود.

نوزاد سنگین وزن با 7 کیلوگرم در چین بدنیا آمد + تصاویر

نوزاد سنگین وزن با 7 کیلوگرم در چین بدنیا آمد + تصاویر

 

منبع:.saat24.com

جدیدترین مطالب