نیم نگاهی به گذشته

همبرگر گران قیمت 250 هزار تومانی در تهران

همبرگر گران قیمت 250 هزار تومانی در تهران

همبرگر گران قیمت 250 هزار تومانی در تهران

شما هم دوست دارید همبرگری که با خاویار و تخم ماهی درست می شود را یک بار امتحان نمایید این همبرگر در تهران عرضه می شود و بسیار مقوی و خوشمزه است ولی بچه پولدارها از این ساندویچ همبرگر می توانند استفاده نمایند اگر دوست دارید باید یک روز قبل سفارش داده تا برایتان فردا آماده نمایند این همبرگر منحصر به فرد می باشد و مواد اولیه این ساندویچ بسیار گران قیمت می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر همبرگر گران قیمت 250 هزار تومانی در تهران  را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

گرانترین همبرگر در تهران

گرانترین همبرگر در تهران , دنیای لاکچری دنیایی عجیبی است اگر خلاقیت داشته باشیمی توانی هر چیزی را لاکچری کنی و با تزئینات و بکار بردنموادی خاص محصول خود را با قیمت بسیاربه قشر ثروتمند جامعه عرضه کنی.حالا یک همبرگر فروشی در تهران همبرگر گران خودرا معروف به ساندویچ لا کچری 250 هزار تومانی ارائه می دهد.

 

طبق صحبتهای صاحب امتیاز این همبرگر گران قیمت،این ساندویچ عجیب و مقوی نه تنها زیبایی خاصی داردبلکه بسیار سبک می باشد که توانایی هضم ساندویچ را بالا می برد. اما کسانی که می خواهنداین ساندویج را امتحان کنند البته اگر درآمدشان جوابگوست باید یک روز قبل سفارش آن را به رستوران اطلاع رسانی کنندتا مواد لازم ساندویچ ازجمله خاویار , تخم ماهی که می بایست تازه و مربوط به تولید همان روز باشد را تهیه کنند.

 

همبرگر گران قیمت 250 هزار تومانی در تهران

صاحب این همبرگر فروشی در مورد ساندویچ گران قیمت خود می گوید: ما قیمت ساندویچ را فقط به خاطر لاکچری بودنش در نظر نگرفته ایمبلکه تمام اجزای همبرگر خاص و منحصر به فرد است.

 

همبرگر گران قیمت معروف به ساندویچ لاکچری 250 هزارتومانیدر تهران توسط یک مرد ایرانی آمریکایی درست می شودو به دلیل محتویات ساندویچ لاکچری، بچه پولدارهای تهرانی برای آن صف کشیده اند.

 

همبرگر گران قیمت 250 هزار تومانی یکی از عجیب ترین ساندویچ های موجود در ایران است.به قول سازنده همبرگر این یک ساندویچ لاکچری است به همین دلیل قیمتش بالاست.

جدیدترین مطالب