همزاد روسی هری پاتر Harry Potter + تصاویر

همزاد روسی هری پاتر Harry Potter + تصاویر

همزاد روسی هری پاتر Harry Potter

هری پاتر یکی از بازیگران مجموعه سریال جالب و افسانه ای بود که مخاطبین زیادی را به خود جلب کرد هری پاتر در مجموعه در نقش یک جادوگر بود او در این فیلم با نقش آفرینی های زیبای که کرد بزودی معروف و مشهور شد طرفداران زیادی در کل دنیا پیدا کرد به تازگی یک پسر در روسیه دیده شده است که خیلی شبیه این بازیگر می باشد ما تعدادی از عکس های همزاد روسی هری پاتر Harry Potter را برای شما عزیزان در سایت سماتک قرار داده ایم در ادامه مشاهده فرمایید.

 

هم اکنون لئوی روس وارد می شود، همه کنار بروید! یک پسر روس که به شدت شبیه یکی از شخصیت های داستانی است. شاید این پسر هم جادویی باشد. اگر نیکولای پوسلدا (Nikolai Posleda) را در خیابان های کراسنویارسک (شهری در جنوب سیبری) روسیه می دیدید، بدون شک و تردید فکر می کردید که این پسر خود هری پاتر در حال انجام مأموریت شکار اژدها در نواحی جنگلی این منطقه است.

 

همزاد روسی هری پاتر Harry Potter + تصاویر

به گفته وب سایت روسی تی ژورنال (TJournal)، نیکولای یک خرده فروش کلوچه و شکلات است. این دوست ما به معنای واقعی شبیه یک جادوگر است و البته می تواند، جلوی چشم شما شیرینی های خوشمره ای را ظاهر کند.

 

همه روزه مردم به سمت او می دوند تا به او بگویند که به شدت شبیه دانیل رادکلیف (بازیگر نقش هری پاتر) است. البته اینستاگرام نیوکلای را که اصلا نباید تعریف کرد. اینستاگرام او پر شده است از نظراتی که می گویند:” فقط به یک جای زخم نیاز داری تا خود هری پاتر بشوی”.

همزاد روسی هری پاتر Harry Potter + تصاویر

نیکولای می گوید: تمام دوستان و اطرافیان من اولین چیزی که پس از دیدن من به یکدیگر می گویند، این است که چقدر من شبیه دانیل رادکلیف هستم. اکثر اوقات، مردمی که از کنار من عبور می کنند، فوراً در گوشی به هم می گویند: ” وای، نگاه کن… خود هری پاتره! “.

گاه آنها می خواهند با من عکس بگیرند، خدا را شکر. از من امضا نمی خواهند ولی گاهی اوقات شروع می کنند به انگلیسی صحبت کردن با من!

همزاد روسی هری پاتر Harry Potter + تصاویر

نیکولای گفت که اگر به نیمه پر این لیوان نگاه کنیم، این حقیقت وجود دارد که این شباهت باعث ایجاد فرصت های شغلی خوبی می شود. به عنوان مثال، یک رستوران زنجیره ای فست فود محلی به نام بیگ یورکر (Big Yorker)، اخیراً از نیکولای خواسته تا چهره ی برند آنها شود.

همزاد روسی هری پاتر Harry Potter + تصاویر

حالا یک پرسش می ماند: آیا خود نیکولای عشق هری پاتر است یا خیر؟

 

خودش می گوید: من خودم از طرفداران هری پاتر هستم. من تاکنون کتاب های هری پاتر را شش تا هشت بار خوانده ام و بارها و بارها به تماشای فیلم های سینمایی هری پاتر نشسته ام. فقط از جام آتشین (Goblet of Fire)، خوشم نمی آید.

همزاد روسی هری پاتر Harry Potter + تصاویر

نیکولای گفته است: البته پسر خوبی نیستم. هم سیگار می کشم و هم… می نوشم. واقعاً وحشتناک است. نیکولای پوسلدا در مصاحبه با cosmopolitan به این سوال پاسخ نداد که آیا او مجرد است و آیا اینکه قصد مهاجرت دارد یا خیر.

 

منبع:tabnakbato.ir

جدیدترین مطالب