نیم نگاهی به گذشته

پسر شجاعی که با انگشتش چشم کروکودیل را کور کرد (عکس)

پسر شجاعی که با انگشتش چشم کروکودیل را کور کرد (عکس)

پسر شجاعی که با انگشتش چشم کروکودیل را کور کرد از ناحیه کتف و شانه آسیب دید. این پسر که شغل بسیار عجیبی دارد مجبور شد برای دفاع از خودش چشم کروکودیل را کور کند.

 

این داستان واقعی نجات کریس کیپینگ از دندان‌های کروکودیل است. این مرد مثل همیشه مشغول لایروبی و پاک کردن آشغال‌های دریاچه‌ای در داروین استرالیا بود که ناگهان متوجه جسمی حجیم می‌شود که شناور به سمتش می‌آید اما زمان به اندازه‌ای کافی نبود که او بتواند فرار کند.

 

ناگهان کروکودیل ۲.۵ متری از آب خارج می‌شود و به او حمله می‌کند. کروکودیل دست و شانه کریس را می‌گیرد و کریس که از ترس فلج شده خود را تسلیم می‌کند و بدون تلاش شل می‌شود. کروکودیل که تلاشی از سمت قربانی نمی‌بیند آرام می‌شود. کریس در این لحظه به آرامی سرش را بالا می‌آورد و به چشمان کروکودیل نگاهی می‌کند.

 

باز کردن آرواره کروکودیل کار ساده‌ای نیست اما کریس تصمیم م‌گیرد آخرین شانسش را هم امتحان کند. او که مطمئن بود خواهد مرد به محض آنکه کروکودیل پلک می‌زند انگشتش را در چشم کروکودیل فشار می‌دهد و حیوان از درد آرواره‌اش را باز می‌کند و به عقب می‌رود.

 

این کار فرصتی را ایجاد می‌کند تا کریس فرار کند. البته کروکودیل به این سادگی‌ها کوتاه نمی‌آید و او را مجدد دنبال می‌کند اما در نهایت کریس جانش را نجات می‌دهد و از دندان‌های کروکودیل می‌گریزد. به گزارش سایت سماتک این عکس از او در بیمارستان گرفته شده است. می‌توانید جای آرواره کروکودیل را روی شانه و دست او ببینید.

جدیدترین مطالب