قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

پیرترین زن جهان که بسیار سرحال است + تصاویر

پیرترین زن جهان که بسیار سرحال است + تصاویر

پیرترین زن جهان که بسیار سرحال است

طول عمر دست خداست و هم بستگی به زندگی دارد ولی اگر کسی هم با استفاده از غذاهای سالم و رفتار سالم می تواند طول عمر داشته باشد یک زن که پیرترین خانم روی کره زمین شناخته شده است و 117 سال دارد او بسیار سالم و سر حال می باشد یک گروه تحقیقاتی در دنیا به تحقیق و بررسی پرداختند تا مسن ترین فرد کره زمین را پیدا نمایند آنها توانستند یک پیر زن آمریکایی را پیدا نمایند که لقب مسن ترین فرد دنیا را به وی دادند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پیرترین زن جهان که بسیار سرحال است  را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

دوشنبه هفته گذشته، خبر درگذشت پیرترین فرد جهان در سن ۱۱۷ سالگی را منتشر کردیم. امروز هم قصد داریم شما را با پیرترین انسان زنده دنیا در حال حاضر آشنا کنیم.

 

در انتهای خبر هفته پیش نوشته بودیم که بر اساس گروه تحقیقاتی کهولت شناسی آمریکا، مسن ترین انسان زنده دنیا در حال حاضر یک خانم جامائیکایی به نام «ویلت براون» است که در تاریخ ۱۰ مارس ۱۹۰۰ متولد شده است.

 

پیرترین زن جهان که بسیار سرحال است + تصاویر

خانم براون در یکی از مصاحبه های خود در سال ۲۰۱۰، راز طول عمرش را تفکرات مذهبی اعلام کرده و گفته بود: «بر اساس آیات الهی، احترام به پدر و مادر باعث افزایش طول عمر انسان می شود.»

 

به استثنای گوشت خوک و گوشت مرغ، او هر غذایی که دوست داشته باشد، می خورد. با اینکه در حال حاضر در سن ۱۱۷ سالگی است اما هر روز صبح، رختخواب خود را مرتب و جمع می کند.

 

از جمله علاقه مندی های پیرترین انسان دنیا می توان به مطالعه کتاب و تایپ کردن اشاره کرد. او یک فرد مذهبی تمام عیار محسوب می شود و خودش هم گفته که به کلیسا رفتن علاقه زیادی دارد.

پیرترین زن جهان که بسیار سرحال است + تصاویر

در آخر یادآوری کنیم که خانم براون پس از فوت خانم «اما مورانا» در هفته گذشته، لقب پیرترین انسان زنده دنیا را دریافت کرد.

 

منبع:  rooziato.com

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری