لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

پیرترین مرد مجرد 120 ساله + تصاویر

پیرترین مرد مجرد 120 ساله + تصاویر

پیرترین مرد مجرد 120 ساله

 

اخبار جالب از پیرترین مرد مجرد  120ساله را در سماتک می خوانید! یک راهب هندی که مدعی هست عمر زیادی که کرده است به خاطر مجردی او بوده است. پیرترین مرد مجرد 120 ساله سوژه اخبار شد. پیرترین مرد مجرد 120 ساله توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. و علاقه ای به ازدواج ندارد.

 

راهب هندی با ۱۲۰ سال عمر

یک راهب هندی با ۱۲۰ سال عمر تاکنون از کمک‌های پزشکی استفاده نکرده است یک راهب هندی مدعی شده است که سن زیاد او در گرو یک راز است بر اساس گزارش سماتک، این راهب ۱۲۰ ساله راز زندگی بلندمدت خود را عدم ازدواج کردن می‌داند

 

«سوامی شیواناندا» که در سال ۱۸۹۶ در شهر کلکلته هند به دنیا آمده است خود را پیرترین مجرد جهان می‌داند در حال حاضر مسئولان ثبت رکورد گینس در حال بررسی ادعای وی هستند «شیواناندا»، که در یک خانواده بسیار فقیر در شهر کلکته متولد شد ولی شهر «بنارس» که شهر مذهبی هندوهاست را برای زندگی برگزید.

 

با وجود سن شگفت آور خود، او تاکنون از هیچ دارو یا کمک‌های پزشکی در طول زندگی ۱۲۰ ساله‌اش استفاده نکرده است وفقط روزانه ۱ ساعت به ورزش یوگا می‌پردازد.

پیرترین مرد مجرد 120 ساله + تصاویر

 

پیرترین مرد مجرد 120 ساله + تصاویر

 

وی نظم و انضباط را مهم ترین چیز در زندگی می‌داند و مدعی است که هر چیزی را با نظم و انضباط و ورزش می‌توان به دست آورد. این راهب ۱ متر و ۵۸ سانتی‌متری هرگز در یک تخت خواب نخوابیده و هرگز از بالش استفاده نکرده است؛ او بر روی زمین با یک حصیر کنفی در زیرش می‌خوابد و با از یک آجر که به عنوان بالش از آن استفاده می‌کند به خواب می‌رود.

 

مطالب مرتبط :

آمار جدید از تعداد زنان مجرد در ایران

رابطه جنسی مکرر تازه عروس با دوست مجرد داماد

تجاوز جنسی 8 مرد به دختر 17 ساله در خانه مجردی دوست پسرش

جدیدترین مطالب