قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

زنی با گیاه مارچوبه پیش گویی های عجیبی می کند + تصاویر

زنی با گیاه مارچوبه پیش گویی های عجیبی می کند + تصاویر

زنی با گیاه مارچوبه پیش گویی های عجیبی می نماید

گیاه مارچوبه بیشتر در منطقه اورپایی رشد می نماید و دارای گل های زیبایی می باشد. زنی که در انگلستان زندگی می نماید با این گیاه می تواند آینده هر کسی را پیشگویی نماید شاید باورش براتان سخت باشد ولی این پیش گویی ها کاملا درست هستند و باعث تعجب همه افرادی که به این زن مراجعه می نمایند می شوند در ادامه تصاویر زنی با گیاه مارچوبه پیش گویی های عجیبی می نماید را خواهید دید با ما همراه باشید.

 

پیشگویی های عجیب با مارچوبه

جمیا پکینگتون اهل انگلستان ادعا می کند تنها کسی است که می تواند با گیاه مارچوبه آینده را پیشگویی کند.

 

به گزارش سماتک: او می گوید وقتی تنها هشت سالش بود پس از دیدن پیشگویی های مادربزرگش با برگ های چای، او نیز شروع به این کار با مارچوبه کرد. او گیاهان دیگری مانند بروکلی را برای این کار امتحان کرد ولی هیچ کدام مانند مارچوبه اثر نداشتند، تا آنجایی که وی گیاه مارچوبه را دقیق ترین وسیله پیشگویی می داند.

 

جمیا می داند که اکثر مردم تکنیک پیشگویی او را احماقانه و حماقت محض می دانند ولی او ادعا می کند میزان موفقیت او در طی سال ها بسیار چشمگیر بوده است.

 

“من اولین شخصی بودم که دوازده ماه پیش از هرکسی، کناره گیری گوردن براون (نخست وزیر اسبق بریتانیا) از سیاست را پیشگویی کردم.”

 

زنی با گیاه مارچوبه پیش گویی های عجیبی می کند + تصاویر

زن بریتانیایی که با مارچوبه پیشگویی می کند

 

این خانم 61 ساله می گوید 99 درصد پیشگویی های او صحیح است و در اولین هفته سال جدید چهار پیشگویی درست داشته است. این میزان چشمگیر است ولی عده ای از مردم اشاره می کنند که پیشگویی های او بسیار کلی است!

 

برای مثال در سال 2014 او پیشگویی کرد که بحث در سیاست های خاورمیانه بیشتر به جریانات بین المللی سوق پیدا می کند و یا بزرگترین طوفان زمستانی ژانویه در بریتانیا هرج و مرج ایجاد خواهد کرد. هر دو این مورد درست از آب درآمد و همچنین او بارداری در خانواده سلطنتی انگلستان را پیشگویی کرده بود که البته کسی از این اتفاق متعجب نشد.

 

زنی با گیاه مارچوبه پیش گویی های عجیبی می کند + تصاویر

این زن هر ساله در مورد وضعیت سال جدید و اتفاقات آن پیش گویی می کند

 

بنابراین شاید بپرسید چگونه این پیشگویی انجام می گیرد؟! وقتی او می خواهد در مورد موضوعی در دنیا و یا یک موضوع کلی پیشگویی کند، تنها یک مشت پر مارچوبه در دست می گیرد، آن را روی هوا می اندازد و از نحوه افتادن آنها به زمین موضوع را تفسیر می کند.

 

وقتی کسی از او می خواهد در مورد زندگیش پیشگویی کند، او به آن شخص می گوید مارچوبه ها را به بالا پرتاب کند.

 

جمیان ظاهرا برای پیشگویی های عجیبش با مارچوبه، به گزارش پرشین وی بسیار با وسواس مارچوبه را انتخاب می کند و تنها نوع انگلیسی آن را برمی دارد و معتقد است مارچوبه هایی که در دره ایشام در ورکسترشایر رشد می کنند، بهترین هستند.

 

پکینگتون عاشق پیشگویی برای مردم است و از آنها هزینه ای دریافت نمی کند و معتقد است طالع بینی هر کسی منحصر به فرد است و وقتی مردم نزد او می آیند و می گویند که چقدر پیشگویی او دقیق بوده، بسیار خشنود می شود.

 

زنی با گیاه مارچوبه پیش گویی های عجیبی می کند + تصاویر

این زن برای سال 2017 به زوال رفتن امریکا از به ریاست جمهوری رسیدن دونالد ترامپ را پیش بینی کرده است. البته این طالع بینی های شخصی نیست که او را در سراسر دنیا مشهور کرده است، بلکه در شروع هر سال او از قدرت مارچوبه ای خود استفاده کرده و می گوید سال جدید با خود چه چیزی خواهد آورد. او چندین سال است که این کار را انجام می دهد و به نوعی تبدیل به سنت شده است.

 

او پیش بینی کرده که در سال 2017 با به ریاست جمهوری رسیدن دونالد ترامپ، ایالت متحده امریکا به نابودی کشیده خواهد شد و چندین کشور دیگر نیز از اتحادیه اروپا بیرون خواهند آمد.

برچسب‌ها:

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری