نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

کاهش وزن 40 کیلویی خانم ایرلندی + تصاویر

کاهش وزن 40 کیلویی خانم ایرلندی + تصاویر

چگونه میتوان 7 سایز کم کرد؟ 

کاهش وزن 40 کیلویی خانم ایرلندی همه را متعجب کرد. در دنیای امروز اضافه وزن معضلی است که گریبان گیر افراد زیادی شده است. با توجه به رژیم های غذایی غلط و خوردن چربی ها، افراد زیادی دچار اضافه وزن شدید شده اند. اما اگر هر کسی بخواهی و اراده کند بدون شک میتواند وزنش را به یک عدد ایده آل برساند و این تنها ملزم داشتن اراده است. در زیر مطلبی را خواهیم خواند درباره خانمی که حدود 40 کیلو وزن کم کرد.

 

خانم لورین اولافلین اهل ایرلند شمالی که مادر سه فرزند است، عادت داشت روزانه 15 فنجان قهوه با شکر بنوشد ولی اکنون موفق به کاهش وزن 47 کیلویی شده است.

 

لورین پس از آنکه دچار افسردگی شدید شد و به ندرت قدم از خانه بیرون می گذاشت، تصمیم به کاهش وزن گرفت و از وزن بیش از 120 کیلو گرم به وزن 73 کیلو رسید و هفت سایز از لباس هایش کم شد.

کاهش وزن 40 کیلویی خانم ایرلندی + تصاویر

این زن 28 ساله اظهار داشت که در یک سبک زندگی بسیار نادرست گرفتار شده بود، او هر روز از خوردن غذای سالم اجتناب کرده و تا شب فقط از تنقلات و شکلات به جای غذا استفاده می کرد.

 

از آنجا که وی دچار بی خوابی بود و سراسر شب را بیدار می ماند، روزانه به طور متوسط 15 فنجان قهوه مصرف می کرد، تا بتواند در روز خود را سرپا نگاه دارد و هر قهوه را نیز شکر فراوان می نوشید.

کاهش وزن 40 کیلویی خانم ایرلندی + تصاویر

این خانم که موفق شده 47 کیلو از وزن خود را کم کند گفت:”من به شدت وابسته به قهوه شده بودم، چرا که تنها چیزی بود که می توانست در سراسر روز به کارآیی من کمک کند و من اساسا با آن زندگی می کردم. گرچه الان به هیچ وجه دلم برای آن تنگ نشده است، اکنون من غذای سالم مصرف می کنم و خواب خوب شبانه دارم، بنابراین در روز نیازی به مصرف کافئین برای بیداری ندارم.”

 

او در ادامه گفت:”حالا که من وزن کم کردم، همه چیز متفاوت شده. من قبلا آنقدر از وزن زیادم خجالت می کشیدم که هرگز نمی خواستم از خانه بیرون بروم و مدام برای بچه ها بهانه می آوردم که نمی توانیم به بیرون برویم و بازی کنیم ولی حالا مرتب در پارک هستیم.”

کاهش وزن 40 کیلویی خانم ایرلندی + تصاویر

این خانم اکنون قهوه های روزانه اش را به چهار فنجان رسانده و به جای شکر، از شیرین کننده ها استفاده می کند.

 

لورین در توضیحات خود افزود که از نوجوانی دچار اضافه وزن بوده و به گزارش نیک صالحی هرگز به فکر تغییر این وضعیت نبود و پس از بچه دار شدن، اضافه وزن او از کنترل خارج شد.

کاهش وزن 40 کیلویی خانم ایرلندی + تصاویر

این خانم پس از به دنیا آمدن دخترش ایزابلا 7 ساله و دوقلوهایش مولی و امیلی 5 ساله، چنان گرفتار نگهداری از بچه ها شد، که کاهش وزن او آخرین کار ممکن برای او محسوب می شد.وی در آوریل سال 2015 به باشگاه جهانی کاهش وزن پیوست و توانست پس از سال ها وزن خود را کاهش دهد.

 

کاهش وزن 40 کیلویی خانم ایرلندی

جدیدترین مطالب