قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

کتاب خوانی سریع مگا دانشمند در جهان رکورد زد

کتاب خوانی سریع مگا دانشمند در جهان رکورد زد

کتاب خوانی سریع مگا دانشمند در جهان رکورد زد

خیلی از افراد استعداد های خاص خودشان را دارند برخی از افراد از هوش بالایی برخوردار می باشند و این افراد دانشمندان می باشند که در هر زمینه ای دارای استعداد خاصی هستند یک مرد به به مگا دانشمند ملقب شده است این دانشمند یک کتاب را می تواند در عرض چند دقیقه مطالعه نمایید و حتی مفهوم آن را نیز بیان نماید این دانشمند هوش فوق العاده ای دارد که می تواند با چنین سرعتی کتاب را مطالعه نمایند در ادامه جزئیات بیشتر کتاب خوانی سریع مگا دانشمند در جهان رکورد زد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

سریع خواندن یک نوشته، مهارتی است که اکثر افراد با تمرین کردن و وقت گذاشتن روی آن می‌توانند حرفه‌ای شوند اما درک کامل مطالب خوانده شده در این نوع خواندن، بسیار سخت است.

 

نمونه‌ای استثنایی از افرادی که می‌توانست هم کتاب خود را سریع بخواند و هم آن را به طور کامل متوجه شود، معلولی بود به نام کیم پیک و با این شرایط گاهی هم توسط افراد دیگر با نام مگا دانشمند نامیده می‌شد.

 

مگا دانشمند، قادر بود کتاب‌ها را با سرعت بالا بخواند و تقریبا همه آن کتاب‌ها را به یاد بیاورد و حتی می‌توانست در زمان کتاب خواندن با یک چشم یک صفحه و با چشم دیگر صفحه دیگر آن کتاب را بخواند اما زمانی که مورد آزمون قرار گرفت و موفق شد 98 درصد کتابی را که خوانده بود، به یاد بیاورد، به هوش وی ایمان آورده شد.

 

بعد از آزمایش‌هایی که روی پیک انجام شده بود، مشخص شد او بدون جسم پینه – رشته‌های عصبی که دو نیمکره مغز را به هم متصل می‌کند، به دنیا آمده بود که دلیل خواندن مجزای او با چشم‌هایش را اثبات می‌کرد.

 

گفتنی است؛ فیلم «مرد بارانی» با هنرنمایی تام کروز و داستین هافمن از روی زندگی کیم پیک ساخته شده بود.

 

منبع:yjc.ir

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب