الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

کشف جنازه زن جوان در کره مریخ + عکس

کشف جنازه زن جوان در کره مریخ + عکس

کشف جنازه زن جوان در کره مریخ

 

به تازگی طی عکس های ماهواره ای که از سطح کره مریخ گرفته شده بود تصویر جنازه زن جوانی دیده می شود که تعجب فضانوردان را برانگیخت. به گزارش سماتک این تصویر پس از واضح تر شدن بسیار جالب بود .

 

ادعای حیات در کره ی مریخ همیشه جذاب و جنجالی بوده است . تصور وجود موجودات فرازمینی و فضایی در کرات دیگر کنجکاوی بسیاری از افراد را همیشه بر می انگیزانده است . به گزارش سماتک جویندگان کنجکاو موجودات فضایی همیشه در جستجوی یافتن نشانه های حیات در سایر سیاره ها هستند اما حالا ادعای عجیبی را مطرح کرده اند.

 

“اسکات سی وارینگ” پژوهشگر و محقق فعال در خصوص موجودات فضایی به تازگی ادعا کرده است که در یکی از عکس هایی که توسط ناسا در سال 2012 از سطح مریخ تهیه شده است مورد عجیبی را یافته است. بنا بر ادعای وی تصویر حکاکی شده یک زن در حالی که بر روی یک تخته سنگ دراز کشیده است کاملا قابل مشاهده است.

 

در این تصویر این زن حکاکی شده با موها و لباس های بلند به نظر می رسد.اسکات” در وبلاگ خود در توضیح این عکس نوشته است: من تا کنون در عکس های ناسا صدها مورد مشابه پیدا کرده ام اما هیچ کدام شبیه انسان نبودند.

کشف جنازه زن جوان در کره مریخ + عکس

اما این یک موجود حکاکی شده شبیه انسان است. به نظر می رسد وی لباس های بلندی را پوشیده است.گفتنی است؛ پیش‌تر نیز در یکی از عکسهای آرشیوی مربوط به سفر آپولو 11 به ماه که توسط ناسا منتشر شده بود شی ناشناسی در حال پرواز بود که برخی آن را یک سلاح واقعی موجودات فضایی دانستند.

 

همچنین پیش ازین نیز فیلمی از سطح مریخ منتشر شده بود که تصویر یک اسکلت غول پیکر در میان صخره های مریخ به چشم میخورد.

 

مطالب مرتبط:

چه کسی برای اولین مرتبه پا به مریخ خواهد گذاشت؟

آلبوم جدیدترین عکس های مریخ

آغاز ثبت نام از داوطلبان برای سفر به مریخ

پیدایش خرس در سیاره مریخ + تصاویر

فضانوردان با چتر هوشمند به مریخ سفر خواهند کرد

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری