لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

مرد 30 ساله چینی که می خواهد برای خودش مادر بخرد

مرد 30 ساله چینی که می خواهد برای خودش مادر بخرد

مرد 30 ساله چینی که می خواهد برای خودش مادر بخرد او حاضر است به کسی که مادر او شود هزاران دلار بپردازد.

 

این مرد دوست دارد مادرش حداقل 57 سال سن داشته باشد و بدون سوءسابقه استفاده از مواد مخدر یا طلاق از همسرش باشد. او همچنین شرط کرده است که مادر او باید باسواد بوده و با او رفتار مهربانی داشته باشد.

 

مادر را فرشته ای می دانند که اگر لحظه ای از خانه دور شود همه آشفته خواهند شد. در فرهنگ تمام دنیا و هر فردی با هر طرز فکر و مذهبی که باشد مادرش را بسیار دوست دارد و او را در بالاترین مقام میان انسان ها می گذارد.

 

این نعمت الهی را اما برخی هیچگاه تجربه نمی کنند و این افراد دقیقا همان هایی هستند که در موسسه های خیریه و سرپرستی بزرگ می شوند. این افراد حس داشتن مادر را تجربه نمی کنند اما بیش از هر چیز خواستار داشتن یک مادر مهربان هستند.

 

یک مرد 30 ساله در منطقه سینچوآن چین کسی است که از ته آرزوی داشتن مادر دارد و حالا قصد دارد یک مادر برای خود بخرد. این مرد اعلام کرده است که 160 هزار دلار به هر کسی که بخواهد مادر او باشد می دهد.

 

او تبلیغات مختلفی را در نت انجام می دهد اما شاهدان عینی می گویند او روزها در یک پارک بزرگ می نشیند و در حالی که یک کیسه پول در مقابل اش است منتظر فردی است که بخواهد مادر او باشد. او همچنین چند پوستر در نقاط مختلف پارک چسبانده است که خانم های مسن بتوانند آن را بخوانند.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

جدیدترین مطالب