نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

این زن بدن جذاب و خیره کننده ای دارد + تصاویر

این زن بدن جذاب و خیره کننده ای دارد + تصاویر

این زن بدن جذاب و خیره کننده ای دارد

همانطور که در تصاویر می بینید این زن میانسال بدن بسیار جالب و حیرت انگیزی دارد و بسیاری از مردم را به خود جذب می کند. به گزارش سماتک این زن می تواند تمام اجسام آهنی را روی بدن خود نگه دارد بدون آنکه از دست یا چیز دیگری کمک بگیرد.

 

برخی انسان ها در روی کره زمین هستند و کارهایی انجام میدهند که انگار از فضا آمده اند. جذابیت بالای بدن این زن شگفتی همگان را برانگیخته است به گزارش سماتک ،يک زن انگليسي که 50 سال سن دارد با بدن شگفت انگيز خود سوژه رسانه ها شده است.

 

يک زن انگليسي از يک خاصيت الکترومغناطيسي عجيب برخوردار است و مي تواند تمام فلزات را به طرف خود جذب کند.

 

اين زن ساکن لندن که براندا آليسون brenda allison نام دارد و لقب ‘آهنرباي انساني’ را گرفته است از يک نوع خاصيت الکترومغناطيسي قوي رنج مي برد به طوري که مي تواند سکه، ميله هاي ضامن، آهنربا، کليدها، سرپوشهاي فلزي و حتي اجسام فلزي بزرگتر را جذب کند و به مدت 45 دقيقه آنها را روي بدن خود نگه دارد.

این زن بدن جذاب و خیره کننده ای دارد + تصاویر

اين مسئله مشکلات مختلفي را براي اين زن انگليسي ايجاد کرده است به طوري که به محض اينکه اين زن از کنار دستگاههاي دزدگير عبور مي کند آژير اين دستگاههاي به کار مي افتند، ساعتها از حرکت متوقف مي شوند، چراغها خاموش و تلويزيونها به دليل تداخلات مغناطيسي بدن وي خراب مي شوند.

 

پزشکان معتقدند که اين مشکل بايد به دليل سطح بالاي استرس ايجاد شده باشد و بنابراين به اين زن 50 ساله توصيه کرده اند که خود را با يک سبک زندگي آرامتر سازگار کند.

 

براندا آليسون در اين خصوص گفت: ‘من اين خصوصيت را از زماني که کودک بودم داشتم و يک دفتر خاطرات از مراحل تکامل و پيشرفت مغناطيسي بودنم درست کرده بودم. به اين ترتيب کشف کردم که جذب الکترومغناطيسي پس از يائسگي شديدتر شده است.

 

به محض اينکه وارد فروشگاه مي شوم، صندوقها به طور ديوانه کننده اي شروع به آژير کشيدن مي کنند، به طوري که صندوقدارها به من توهين مي کنند و مي گويند که يک جادوگر سياه بدجنس هستم.’

 

براساس گزارش سماتک به نقل از ديلي ميل، اين زن انگليسي از چند دانشمند خواسته است که براي کشف علت اصلي اين خاصيت مغناطيسي بدنش وي را مورد مطالعه قرار دهند.

 

تهیه و تنظیم: www.samatak.com

 

مطالب مرتبط:

 

زنان زیبا و جذابی که به دست هیتلر حامله شدند + تصاویر

 

آلبوم عکس جذاب ترین زنان تاریخ در جهان

 

مدلینگ زن زیبا و جذاب 60 ساله (عکس)

 

اندام جذاب دختر 470 کیلویی پس از 350 کیلوگرم کاهش وزن

جدیدترین مطالب