نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

دادگاه این مرد را از داشتن رابطه جنسی با زنان محروم کرد

دادگاه این مرد را از داشتن رابطه جنسی با زنان محروم کرد

دادگاه این مرد را از داشتن رابطه جنسی با زنان محروم کرد

در بسیاری از کشورهای جهان قوانین عجیب و غریبی برای تجاوز جنسی در نظر گرفته شده است و یک مرد جوان پس از تجاوز به یک دختر دانشجو به طور مادام العمر از داشتن هرگونه ارتباطی با جنس مخالف محروم شد.

 

دادگاهی در ادینبورگ ،مردی که در 34 سالگی اش به دختر دانشجویی وحشیانه تجاوز کرد را به محرومیت مادام العمر از هر گونه رابطه با تمام زنان محکوم کرد ! به گزارش سماتک این حکم عجیب پس از اتمام دوران حبس این مرد به وی ابلاغ شد . این متجاوز به دختر 23 ساله دانشجو پس از گذراندن دوران محکومیت خود حق ندارد با هیچ زنی تماس مستقیم یا غیرمستقیم داشته باشد

دادگاه این مرد را از داشتن رابطه جنسی با زنان محروم کرد

جورج کلارک 54 ساله در سال 1996 دختر 23 ساله ای را مورد تجاوز وحشتناک قرار داد و از انزمان تا کنون در زندان بسر میبرده است.اکنون که دوران محکومیت وی به اتمام رسیده با برخورد عجیبی از سوی دادگاه روبرو شده است.وی طبق اظهار نظر دادگاه هنگامی که از زندان ازاد شود حق تماس با هیچ زنی را ندارد.

 

کلارک در سال 1996 دختر دانشجوی 23 ساله ای را به زور می رباید و وی را 125 مایل دورتر به ادینبورگ می برد و در خانه اش در ابتدا به زور به او مواد مخدر داده و سپس به وی تجاوز می نماید.کلارک از انزمان تا کنون مجرم و در گوشه زندان بسر می برد اما اکنون که قرار است مقدمات ازادی اش از زندان”کسل هانتلی”انجام گیرد با قوانین سختی از سوی دادگاه اسکاتلند روبرو شده است او پس از رهایی از زندان به هیچ عنوان حق ندارد با زنی تماس داشته باشد.

دادگاه این مرد را از داشتن رابطه جنسی با زنان محروم کردزندان روباز کسل هانتلی

 

کلارک با نوشتن اعتراضاتی سعی دارد از دادگاه تخفیف مجازات بگیرد اما تا کنون راه به جایی نبرده و می باست در این شرایط دشوار زندگی نماید.

 

مطالب مرتبط:

 

300 سال زندان برای پلیس متجاوز جنسی به دختران

 

تبعید قهرمانان سرشناس کشور به خاطر تجاوز جنسی

 

اگر به زنی ده بار تجاوز جنسی شود، مسلمان است

 

تجاوز جنسی 4 نفره به مدیر عامل و منشی شرکت

جدیدترین مطالب