الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

ایده جالب کودک چینی برای به شهرت رسیدن

ایده جالب کودک چینی برای به شهرت رسیدن

ایده جالب کودک چینی برای به شهرت رسیدن عملی شد. به گزارش سماتک این پسر بچه که از بیماری سرطان رنج می برد توانست در مدت زمان بسیار کوتاهی خودش را در فضای مجازی و فیسبوک به شهرت برساند.

 

یک بیمارِ 8 ساله مبتلابه سرطان پیشرفته از اهالی «رود آیلند» ظرف کمتر از یک هفته در چین به شهرت رسیده است. دوریان موری پس از 4 سال مبارزه با نوع نادری از سرطان ماهیچه به نام رابدومیوسارکوما به پدرش گفت آخرین و تنهاترین آرزویش این است که در چین مشهور شود… چون آن‌ها صاحب آن دیوار بلند هستند (منظورش دیوار بزرگ چین است).

 

روز یکشنبه پیام وی در پست فیس‌بوکش به اشتراک گذاشته شد و ظرف چند ساعت به چین رسید، یعنی جایی که فیس‌بوک مسدود است. مردم سراسر کشور چین هم درحالی‌که تابلوهایی با مضمون هشتک #DStrong در دست داشتند، تصاویری از خود را در فضای مجازی منتشر کردند.

 

تا روز جمعه صبح خبر این کودک در رأس پر بازدیدترین‌های Weibo قرار داشت. به‌علاوه داستان دوریان به خارج از چین هم رسیده است و عکس‌های مردمی از فرانسه، ژاپن، سوییس و ایتالیا برای وی ارسال‌شده‌اند. در اکثر تصاویر مردم تابلویی در دست دارند که روی آن نوشته «دوریان تو در (اسم کشور) هم معروف هستی».

 

مطالب مرتبط:

 

زن زیبایی که به حمایل آفتاب شهرت داشت + عکس

 

کودک 6 ساله، روزنامه نگار مشهور فلسطین است

 

عکس های قدیمی از کودکی افراد مشهور

 

بادیگاردهایی که آرزوهای کودکان بیمار را برآورده می کنند

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری