نیم نگاهی به گذشته

گاو بازی دیدنی و جالب دختر بچه یک ساله (عکس)

گاو بازی دیدنی و جالب دختر بچه یک ساله (عکس)

گاو بازی دیدنی و جالب دختر بچه یک ساله سوژه این هفته رسانه ها بود. به گزارش سماتک یک دختر خردسال حدودا 1 ساله به همراه پدرش در زمین گاو بازی حاضر شد و با پدرش که یکی از پیشکسوتان رشته گاو بازی بود این بازی مهیج و خطرناک را تجربه کرد.

 

انتشار عکسهای پدر بی فکری که جان کودک یک ساله اش را با گاوبازی به خطر انداخت جنجال به پا کرد.به گزارش سایت سرگرمی سماتک گاو باز مشهور اسپانیایی این بار با به اشتراک گذاری عکسی از خودش که در آن در حالیکه دختر یک ساله را در آغوش دارد مشغول گاوبازیست ، خبر ساز شد !! این گاو باز مشهور اسپانیایی، فرانسیسکا ریورا اُردونز نام دارد .

 

ماجرا ازین قرار بود که وی عکسی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن وی روز 25 ژانویه درحالی‌که دختر بچه 1 ساله را در آغوش گرفته است، گاوبازی می‌کند. او در توضیح این تصویر نوشت به گزارش سماتک «او پنجمین نسل از گاو بازان خاندان ماست». پس از انتشار این عکس وی از کار خود اخراج شد.

گاو بازی دیدنی و جالب دختر بچه یک ساله (عکس)

تصاویر فرانسیسکا واکنش‌های بسیار سریعی را در سایت‌های شبکه‌های اجتماعی در پی داشت و انتقادات شدیدی از وی صورت گرفت. ریورا هم در دفاع از خود گفت این سنت و مایه‌ی افتخار خانواده‌اش است. او ادامه داد: پدربزرگ و پدرم گاو باز بودند. پدرم هم با من چنین کاری را انجام داد و من هم برای دخترانم انجام دادم.

گاو بازی دیدنی و جالب دختر بچه یک ساله (عکس)

شایان ذکر است  سال گذشته پس‌ازآنکه ریورا طی مسابقه‌ای به‌شدت زخمی شد، توانست از یک عمل جراحی حساسی جان سالم به درببرد. به گزارش سماتک پدرش نیز سال 1984 طی یک مسابقه گاوبازی جان خود را از دست داد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

بازی این دختر با گاو 500 کیلویی دردسر ساز شد

 

میدان گاو بازی به هتل لوکس تبدیل شد

 

فستیوال جالب گاو بازی در فرانسه + تصاویر

 

جشنواره جنگ خونین با گاوهای خشمگین در خیابان (عکس)

جدیدترین مطالب