قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

کاربرد چندش آور ادرار شتر در عربستان + تصاویر

کاربرد چندش آور ادرار شتر در عربستان + تصاویر

کاربرد چندش آور ادرار شتر در عربستان

 طبق تحقیقات مشخص شده است که در کشورهای عربی خاورمیانه و همچنین عربستان از ادرار شتر در جهت سلامت بدن انسان استفاده می کنند.

 

در عربستان از ادرار شتر جوان برای موی سر و خواص درمانی آن استفاده میشود.”محمد العسیری” یکی از متخصصین پزشکی سنتی به زنان عربستان توصیه کرده بود که برای تقویت و براق شدن موهای خود از “ادرار شتر جوان” استفاده کنند که طی زمان‌های متمادی آزمایش شده است.

 

به گزارش سماتک در همین زمینه ، فروشگاهی که در آن ادرار انسان به جای ادرار شتر به فروش می رسید، به همت “کارشناسان بهداشت” در یک شهر ساحلی عربستان تعطیل شد!

کاربرد چندش آور ادرار شتر در عربستان + تصاویر

طی گزارشی روزنامه انگلیسی دیلی میل با انتشار تصاویری از بطری‌هایی که به عنوان “ادرار شتر” در فروشگاهی در شهر ساحلی “قنفذه” در جنوب جده فروخته می شد خبر از تعطیل شدن این فروشگاه به دلیل فروش ادرار انسان به جای ادرار شتر داد.

کاربرد چندش آور ادرار شتر در عربستان + تصاویر

بازرسان بهداشت در بازرسی و طی پرسشهایی که ازین کارگر داشتند توانستند از وی اعتراف بگیرند وی ادرار خود را به جای ادرار شتر میفروخته است. به گزارش سماتک متصدی این فروشگاه که یک کارگر خارجی است، اعتراف کرده که در 4چهار سال گذشته، ادرار خود را با مایعات دیگر مخلوط می کرده و به مشتریانی که به دلیل خواص درمانی ادرار شتر خواهان خرید آن بوده اند، می فروخته است.کارشناسان بهداشت (!) در این شهر عربستان، بیش از 70 بطری را که به این روش پر شده و آماده فروش بود، کشف و ضبط کرده اند.

 

مطالب مرتبط:

 

با ادرارتان می توانید برق تولید کنید!!!

 

نوشیدن ادرار خواننده معروف در مقابل دوربین + تصاویر

 

راه های پیشگیری و روش درمان بی اختیاری ادرار در زنان

 

نجات مردی که 14 ماه ادرار خود را به جای آب می خورد

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب