لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

لباس عروس این دختر با 22 هزار پر غاز دوخته شده است

لباس عروس این دختر با 22 هزار پر غاز دوخته شده است

یک دختر تازه عروس که یکی از آرزوهایش داشتن لباس عروس پر غاز بود به خواسته دیرینه اش رسید. شریل معتقد است که این لباس اگر برای مشتری طراحی و دوخته شود بیش از 7000 پوند قیمت خواهد داشت و اکنون تصمیم دارد یک لباس دیگر مانند این را بدوزد تا پول بیشتری کسب کند.

 

عروس خانمی 200 ساعت از وقت خود را صرف دوخت دستی 22000 پرغاز به لباس عروس رویایی اش کرد.  شریل مک گلین 24 ساله اهل میدلسبرگ-انگلستان، روز و شب را صرف دوختن پرهایی به لباس کرد که خود آنها به تنها 1200 پوند قیمت دارند. شریل که خودش در کار دوخت لباس عروس است،بیش از شش ماه را صرف برنامه ریزی ، طراحی و ساخت شاهکارش کرد تا با نامزدش جوئل 25 ساله ازدواج کند.

لباس عروس این دختر با 22 هزار پر غاز دوخته شده است

او می گوید همیشه می خواسته خودش شخصی باشد که لباس مهم ترین روز زندگی اش را طراحی می کند و هرگز به شخص دیگری در این کار اعتماد نداشته است. شریل معتقد است که این لباس اگر برای مشتری طراحی و دوخته شود بیش از 7000 پوند قیمت خواهد داشت و اکنون تصمیم دارد یک لباس دیگر مانند این را بدوزد تا پول بیشتری کسب کند.

 

این لباس که بالاتنه تنگی دارد تمام گلدوزی های آن دست دوز و کار خود شریل است و حتی برای سفارشی تر شدن آن نام خود و همسرش را در پشت لباس گلدوزی کرده کرد.

 

 

 

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب