نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

پیدا کردن کار با ترفند جالب دختران دانشگاهی + عکس

پیدا کردن کار با ترفند جالب دختران دانشگاهی + عکس

پیدا کردن کار با ترفند جالب دختران دانشگاهی ، در این بازار کساد کار و افزایش امار دانشجویان دختر پیدا نمودن کار به مراتب سختر از فارغ التحصیل شدن است.صف های طویل افراد جویای کار دختران را ترغیب به شیوه جدید نموده است تا به هر صورتی هست به شغل مورد نظر خود برسند.

 

آنطور که گفته می شود دختران با این شیوه اعتماد به نفس می گیرند و به مراتب جلوتر از رقیبان خود در بازار کار هستند.

 

 در کشوری مانند چین که امار دانشجویان دختر به شدت در حال افزایش است و امار فارغ التحصیلی نسبت به 15 سال قبل سیر صعودی داشته است پیدا کردن کار نیز به مراتب برایشان سخت تر شده است.پذیرش استخدام با صفهای طولانی همراه است و در این بین برخی دانشجویان دست به گرایشهای عجیب برای استخدام می زنند.

 

یکی از دانشجویان دختر که 24 سال سن دارد و می خواهد ناشناس بماند به خبرگزاری دوبریف می گوید:هنگامی که دو نفر متقاضی با یک گرایش تحصیلی و و تواناییهای کاری جهت استخدام به شرکتی مراجعه می نمایند فردی برنده است که بتواند سریعتر نظر مدیران شرکت را جلب نماید.

پیدا کردن کار با ترفند جالب دختران دانشگاهی + عکس

مدیران دختری را گزینش می نمایند که خوشگلتر و زیباتر باشد.به همین خاطر جراحی پلاستیک و زیبایی در بین کارجویان دختر رونق خاصی دارد.

 

او با هزینه کردن 260 پوند جراحی ابرو انجام داده است.وی معتقد است جراحی همه چیز را عوض می نماید و او را به شغل مورد نظرش نزدیکتر می نماید

پیدا کردن کار با ترفند جالب دختران دانشگاهی + عکس

در این بین خانم جینگ که بزودی از دانشگاه گوانجو فارغ التحصیل می شود می گوید او تصمیم دارد جراحی بینی،صورت و لب انجام دهد تا بتواند شغل مورد نظرش را پیدا نماید

 

دکتر سونگ از بخش جراحی پلاستیک دانشگاه شانگهای می گوید:جراحی شما را به کلی تغییر می دهد و بر قدرت رقابت شما می افزاید.جراحی نه تنها چهره شما را زیباتر می نماید بلکه اعتماد به نفس را به شما می دهد که یکی از کلیدهای مهم موفقیت در پیدا نمودن کار است.

 

 در بیرون از سردر برخی از دانشگاههای چین بیلبوردهای تبلیغاتی مختلف وجود دارد که دانشجویان را ترغیب به عمل زیبایی می نمایند.روی یکی از انها نوشته شده است” آیا توجه نموده اید که تعطیلات تابستان بهترین زمان برای جراحی زیبایی است؟خیلی از دانشجویان چنین باوری دارند شما چطور؟

 

جدیدترین مطالب