قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

گوریل نابغه ای که می تواند حرف بزند + تصاویر

گوریل نابغه ای که می تواند حرف بزند + تصاویر

گوریل نابغه ای که می تواند حرف بزند حالا برای این توانایی خود جایزه دریافت کرده است. دامپزشکی اعلام کرده است که سن این گوریل 44 سال است و او را یک حیوان نابغه خواندند.

 

این گوریل نابغه که میتواند با بیش از 1000 کلمه با زبان اشاره با انسان سخت بگوید این روزها دست به دست در فضای مجای میچرخد .کوکو گوریل دوست داشتنی و نابغه در سن 44 سالگی هدیه ای ویژه دریافت کرد.

 

کوکو “Koko” گوریل معروفی که توانایی صحبت کردن با اشاره با آدم ها را دارد در تولد 44 سالگی اش یک کادوی عجیب دریافت کرد، جعبه ای پر از بچه گربه که کوکو اجازه داشت دو عدد از آن ها را به فرزندخواندگی قبول کند.

گوریل نابغه ای که می تواند حرف بزند + تصاویر

او اولین گربه خود را در سال 1984 دریافت کرده بود، با این تفاوت که پس از این که او با اشاره گفت یک گربه می خواهد به او یک گربه اسباب بازی با نام “All Ball” دادند و کوکو بسیار ناراحت شد، کوکو در حال حاضر در یک موسسه نگهداری از گوریل ها به همراه مربی خود زندگی می کند.

 

مربی او می گوید این گوریل نابغه توانایی درک 2000 کلمه انگلیسی را دارد و همچنین با زبان اشاره می تواند بیش از 1000 کلمه را به طرف مقابل خود بفهماند، وقتی مربی های کوکو به او گفتند گربه عروسکی او “All Ball” مرده است کوکو گریه کرد و با زبان اشاره گفت “گربه ی خفته”.

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب