لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

خواب جالب مرد میانسال کره ای روی یک طناب

خواب جالب مرد میانسال کره ای روی یک طناب

یک مرد میانسال کره ای رختخوابی جالب برای خود درست کرده است. این مرد ساعت ها و به مدت طولانی روی یک تکه طناب که سر آن را به دو درخت بسته است می خوابد.

 

در حالی که همه ما در زمان خواب برای پیدا کردن منطقه ای دست نیافتنی یا همان «نقطه شیرین خواب» در رختخواب مدام غلت می زنیم؛ آقای «لیانگ یانگو» می تواند خیلی راحت و با آرامش کامل روی یک طناب بخوابد و خواب‌های خوش ببیند. تخت‌خواب این مرد 51 ساله طنابی از جنس نایلون است که بین دو درخت کشیده شده است.

خواب جالب مرد میانسال کره ای روی یک طناب

نام مستعار آقای یانگو «کونگ‌فو من» است. او رخت‌خوابش را در یکی از پارک‌های استان «ژجیانگ» چین پهن کرده‌است. او طوری روی رختخوابش می‌خوابد که انگار در منطقه وسیعی به آرامی دراز کشیده‌است. گاهی اوقات هم چیزی در دستش می‌گیرد در حالی که دست دیگرش روی سینه اش قرار دارد و با این حال تعادلش را به خوبی حفظ می کند. آقای یانگو قادر است در رختخواب عجیب و غریبش دست و پا بزند و حتی بدون در نظر گرفتن موقعیتش، دستش را هم به نشانه سلام برای رهگذران تکان دهد.

 

صبح ها که رهگذران زیادی برای ورزش کردن به پارک محل اقامت او می‌آیند با دیدن وی شگفت زده می‌شوند. آنها با یانگو گپ می‌زنند و چند عکس یادگاری هم می‌گیرند. او خودش را مکلف می‌داند که با مردم ارتباط خوبی داشته‌باشد. او با مردم به گرمی صحبت می‌کند در حالی که می‌تواند به خوبی خودش را روی طناب مدیریت کند و نیفتد. او تازگی‌ها برای خبرنگارانی که سراغش می‌آیند تکنیک‌هایی از کونگ فو هم نمایش می‌دهد تا بیشتر موجب شگفتی آنها شود.

خواب جالب مرد میانسال کره ای روی یک طناب

آقای یانگو می گوید ابتدا برای انجام این‌کار و برای اینکه بتواند تعادلش را حفظ کند به سه طناب احتیاج داشته. اما کم‌کم تصمیم گرفته که مهارتش را در این کار بیشتر کند تا اینکه بالاخره توانسته با تعادل کامل روی یک طناب به راحتی دراز بکشد. البته او برای رسیدن به این مهارت چندین بار هم زمین خورده است.

 

سه سال پیش پزشکان تشخیص دادند که آقای یانگو به سرطان گلو مبتلا شده. با اینکه عمل جراحی وی موفقیت آمیز بود، اما پزشکان به او گفتند اگر خوب استراحت نکند، ممکن است تا شش ماه بیشتر زنده نماند. درمان این بیماری تمام پس‌اندازهای آقای یانگو را خالی کرد و بعد از آن او توانایی کار کردن هم نداشت. اما تصمیم به کسب این مهارت گرفت تا تبدیل به «مرد تعادل» شود. او حالا معتقد است که یادگرفتن این مهارت به بهبودش کمک زیادی کرده است.

 

 

 

جدیدترین مطالب