قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

بزرگترین بابانوئل دوست داشتنی جهان در ساحل هند + تصاویر

بزرگترین بابانوئل دوست داشتنی جهان در ساحل هند + تصاویر

کودکان در روزهای قبل و بعد از سال نو میلادی چشمشان به دنبال هدیه هایی است که بابانوئل ها برایشان می آورند. بابانوئل شخصیت بسیار مهربان و دوست داشتنی است که افراد بزرگسال هم از دیدن بابانوئل لذت می برند.

 

کریسمس با پیرمرد ریشوی مهربانش فرا رسید . بابانوئل مهربان حتی به هند هم سر زد .بابانوئل یک شخصیت تاریخی و داستانی در فرهنگ عامیانه کشورهای غربی و مسیحی است. نام بابانوئل با جشن کریسمس آمیخته شده‌است. بابا نوئل عمدتاً یک پیرمرد چاق با ریش سفید بلند و لباس قرمز است که در روز کریسمس یا شب قبل از آن هدیه‌هایی را برای بچه‌ها می‌آورد.به گزارش سماتک اينجا در ساحلي از هند مي توانيد يکي از بلندترين بابانوئل هايي که دنيا به خود ديده را ملاقات کنيد.

 

هنرمند خوش ذوق سودارسان پاتنيک (Sudarsan Pattnaik) بابانوئل بزرگی را  را به ارتفاع 13.5 متر از هزار تن شن در ساحل پوري (Puri) در اديشاي (Odisha) هند ساخته است . این هنرمند خوش سلیقه  ادعا می کند که بابانوئل دست ساز وی بلندترین بابانوئل دنیاست

بزرگترین بابانوئل دوست داشتنی جهان در ساحل هند + تصاویر

هنرمند هندی در طی دو روز و با کمک 20 تا از دانش آموزانش که در موسسه ي او (Sudarsan Sand Art Institute Of Puri)درس مي خوانند توانسته اين کار فوق العاده را انجام دهد. او وتيمش 22 ساعت روي شن ها دراز کشيده بودند تا توانستند اين بابانوئل را طي دو روز براي شب سال نو آماده کنند.

 

پاتنيک که در گذشته نيز اثار قابل توجهي مثل بابانوئل دوقلوي شش متري در سال قبل ساخته، اميدوار است که امسال با اين بابانوئل که 13.5 متر ارتفاع و 22 متر عرض دارد بتواند در گینس رکوردي جهاني ثبت کند.اين بابا نوئل امسال پيغام “صلح در جهان” با خود همراه آورده است.

 

بابا نوئل اشاره به نام یکی از کشیشان مسیحی به نام سن نیکولاس دارد که در قرن چهارم میلادی می‌زیست و از اهالی بیزانس و منطقه آناتولی در ترکیه فعلی بوده‌است. وی به خاطر کمک و دادن هدیه به فقرا شهرت داشت.

 

جسد سنت نیکلا (نیکلاس) اکنون در کشور ترکیه در منطقه Demre (سواحل دریایی مدیترانه) مدفون است و به گزارش سماتک به علت مومیایی شدن طبیعی (به علت سرما) هنوز قسمتهایی از آن سالم مانده‌است.

 

دانشمندان در سال 2003 موفق به باز سازی صورت وی از روی استخوانها شدند و با کمال تعجب دریافتند که بابا نوئل واقعی رنگین پوست (پوستی به رنگ قهو ای روشن) بوده‌است.

 

 

مطالب مرتبط:

 

اگر می خواهید بابانوئل شوید باید به این دانشگاه بروید + تصاویر

 

مدل های لاک زدن ناخن با طرح بابانوئل و کریسمس

 

خوفناک ترین جشن کریسمس جهان (عکس)

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری