لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ماجرای عشق بازی افسر پلیس با معشوقه اش + تصاویر

ماجرای عشق بازی افسر پلیس با معشوقه اش + تصاویر

ماجرای خواستگاری و عشق بازی افسر پلیس با معشوقه اش سرانجام به ازدواج ختم شد. فیل جیسون یک افسر 31 ساله پلیس است .این مرد خوش ذوق بعد از یک برنامه ریزی 6 ماهه در یک روش کاملا رومانتیک و غافلگیرانه از معشوقه 38 ساله خود خواستگاری کرد.

 

او برای این کار دیدار از یک آکواریوم بزرگ را در نظر گرفت و با پنهان کردن حلقه نامزدی داخل یک صدف توانست زن مورد علاقه اش را کاملا غافلگیر کند.

 

او این کار را درست در روز تولد 38 سالگی این خانم انجام داد .او از قبل با کارگران این موزه دریایی هماهنگ کرده و آنها را با خود همراه کرده بود.تریسی لابان 38 ساله میگوید :

ماجرای عشق بازی افسر پلیس با معشوقه اش + تصاویر

وقتی یکی از کارکنان موزه به من یک صدف به عنوان هدیه تولدم هدیه کرد اندکی متعجب شدم اما واقعا خوشحال بودم و زمانیکه صدف را باز کردم و انگشتر را دیدم واقعا متعجب شدم به سمت فیل برگشتم و او را دیدم که روی یک زانو نشسته و ازمن خواستگاری کرد.

 

ما قبلا در مورد ازدواج صحبت کرده بودیم اما این روش خواستگاری او واقعا مرا شگفت زده کرد. من واقعا تا آخرین لحظه متوجه نیت او نشده بودم.این آکواریوم بزرگ اولین جایی بود که این زوج با هم آشنا شده بودند، هردوی آنها معتقدند این بهترین روز زندگی شان بوده است و برای همیشه در ذهنها باقی خواهد ماند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب