قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

پیوند زناشویی یک مرد جوان با گربه ماده + عکس

پیوند زناشویی یک مرد جوان با گربه ماده + عکس

این مرد جوان همانطور که در عکس می بینید با یک گربه ماده پیوند زناشویی بسته است و ازدواج خود را در کشور آلمان رسما به ثبت رسانده است.

 

اووه میتزشرلیش از شدت عشق و تعلق خاطر به این حیوان تصمیم گرفت با او ازدواج کند. او از 10 سال قبل این گربه را در خانه اش که در نزدیکی شهر درسدن آلمان قرار دارد، نگهداری می کند.

 

این مرد 39 ساله که به عنوان راننده در یکی از شرکت های پستی مشغول به کار است، درباره ازدواجش با گربه 15 ساله خود گفت: این امر به نظر می رسد نوعی دیوانگی است، اما من می خواهم با گربه ام ازدواج کنم.

 

به گفته مرد آلمانی این حیوان به خاطر ابتلا به بیماری آسم به زودی می میرد. به گزارش سماتک از آنجایی که اداره ثبت احوال چنین ازدواج هایی را ثبت نمی کند، مرد آلمانی از کریستین ماریا لوری، بازیگر آلمانی خواست در مقابل دریافت 300 یورو وجه نقد نقش عاقد را بازی کند.

 

البته برادر دوقلوی مرد آلمانی نیز در این مراسم نقش شاهد را ایفا کرد. مردآلمانی تا قبل از این ازدواج نکرده بود.

 

کریستین ماریا لوری درباره این ازدواج منحصر به فرد گفت: در ابتدا فکر می کردم این موضوع مزاح و شوخی است، اما بعداً مشخص شد که این امر آرزویی است که مرد آلمانی می خواهد آن را تحقق ببخشد.

 

گربه در زمان برگزاری مراسم عقد، چندین بار با صدای بلندی میومیو کرد که این امر از سوی میهمانان نشانه بله گفتن و قبول ازدواج از سوی این حیوان تلقی شد.

 

مطالب مرتبط:

 

ویدئوی اعدام گربه بدست داعش + عکس

 

گربه داعش با کمربند انتحاری دستگیر شد + عکس

 

عکس های جالب از مسخره ترین گربه های جهان

 

صدور کارت دانش آموزی برای گربه علاقمند به تحصیل (عکس)

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب