نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

خواستگاری که همسایه های عروس را خانه خراب کرد

خواستگاری که همسایه های عروس را خانه خراب کرد

یک عاشق دل خسته برای اینکه بتواند دل دختر مورد علاقه اش را بدست بیاورد اقدام به یک حرکت غیر اخلاقی کرد که موجب خانمان سوز شدن همسایه های دختر مورد علاقه اش شد. یک مرد هلندی که قصد داشت از دوست دخترش خواستگاری کند با یک جرثقیل سقف خانه همسایه را خراب کرد و دو خانواده دیگر را مجبور کرد خانه‌هایشان را ترک کنند.

 

به گزارش سماتک به نقل از بی بی سی، این مرد می‌خواست با استفاده از جرثقیل جلوی پنجره اتاق خواب دوست دخترش در شهر ایسلستین در مرکز هلند فرود بیاید و غافلگیرش کند. او در نظر داشت بعد از خواندن یک آواز عاشقانه در نهایت از دختر محبوبش خواستگاری کند.

 
اما به جای آن، جرثقیل غیرمطمئنی که برای این کار استفاده کرده بود روی سقف خانه همسایه فرود آمد. رسانه‌های هلندی گزارش داده‌اند که با وجود این خرابکاری، دوست دختر این مرد هلندی به خواستگاری او پاسخ مثبت داده و الان این زوج در پاریس مشغول جشن و شادمانی هستند.

 
پس از خرابی‌های اولیه وقتی تلاش کردند جرثقیل را به حالت اولیه برگردانند این دستگاه یک بار دیگر هم سقوط کرد و خرابی‌های بیشتری به بار آورد. دو همسایه‌ این خانه، مجبور شده‌اند خانه‌هایشان را تخلیه کنند اما کسی آسیب ندیده است.

 

 

منبع: تابناک

 

 

جدیدترین مطالب