قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

عجیب و غریب ترین نوزاد جهان به دنیا آمد + تصاویر

عجیب و غریب ترین نوزاد جهان به دنیا آمد + تصاویر

عجیب و غریب ترین نوزاد جهان به دنیا آمد

به تازگی در یکی از شهرهای بزرگ دنیا کودکی با جمجمه جالب متولد شده است که انتشار عکس های وی در فضای مجازی همه را شگفت زده کرد.

عجیب و غریب ترین نوزاد جهان به دنیا آمد + تصاویر

نوزاد 15 ماهه ای که بدون جمجمه به دنیا آمد سرزنده و شاد به زندگیش ادامه میدهد .به گزارش سماتک این نوزاد زیبا که جکسون نام دارد فقط 15 ماه دارد اما توجه همه جهان را به خود جلب کرده است.

 

جکسون فقط 15 ماه دارد اما توجه همه جهان را به خود جلب کرده است. این کودک به ناهنجاری شدید کوچکی جمجمه مبتلاست؛ در اثر این بیماری مغز به‌صورت نامتناسبی رشد می‌کند به‌گونه‌ای که بسیاری از پزشکان پیش‌بینی کردند جکسون اندکی پس از تولد از دنیا خواهد رفت.

عجیب و غریب ترین نوزاد جهان به دنیا آمد + تصاویر
 اما او زنده مانده است و خانواده‌اش پیام کریسمس امسال خود را به همراه تصاویری از جکسون منتشر کرده‌اند. در این پیام، برندون بوئل، پدر جکسون گفته است: بسیار خوشحالم اعلام کنم که آنچه ما شاهدش هستیم یکی از بهترین لحظاتی است که جکسون تا به امروز داشته است. ما فقط امیدواریم و دعا می‌کنیم که او هم چنان در کنارمان بماند. بسیار خوشحالیم که بزرگ شدن فرزندمان را با چشمان خود می‌بینیم.

عجیب و غریب ترین نوزاد جهان به دنیا آمد + تصاویرجکسون در آغوش بابانوئل

جکسون کلمات «بابا»، «مامان» و زمانی که می‌خواهد بلندش کنیم عبارت «هی هی» را به‌راحتی می‌گوید. بهتر از قبل با دیگران ارتباط برقرار می‌کند. کنترل حرکات سرش عالی است.

 

به‌خوبی ارتباط چشمی برقرار می‌کند و بیشتر از قبل تکان می‌خورد. به‌علاوه حرکات ورزشی برای وی تجویزشده که هرروز انجام می‌شود.

 

ما خودمان را برای این واقعیت که شاید فردا روز آخر زندگی‌اش باشد آماده کرده‌ایم اما واقعاً هیچ نشانه‌ای از ضعیف‌تر شدن در وی دیده نمی‌شود و برعکس روزبه‌روز بهتر می‌شود. خانواده بوئل به خاطر تلاش جکسون برای زنده ماندن به او لقب «جکسون قوی» را  داده‌اند.

عجیب و غریب ترین نوزاد جهان به دنیا آمد + تصاویر

 

مطالب مرتبط:

 

نوزاد 10 ماهه با قد و قواره کودک پنج ساله + عکس

 

کشف نوزاد دو روزه در گوشه یکی از خیابان های میبد + عکس

 

بریدن سر نوزاد بدست مادر معتاد به شیشه + تصاویر

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب