نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ماجرای جالب فارغ شدن زن اهوازی در قطار + تصاویر

ماجرای جالب فارغ شدن زن اهوازی در قطار + تصاویر

ماجرای جالب فارغ شدن زن اهوازی در قطار

یک زن جوان اهل خوزستان به همراه شوهرش که یک مرد 23 ساله است در مسیر اهواز به سمت تهران بودند که این زن درد حاملگی اش در قطار به اوج رسید و مجبور شد فرزندش را در قطار مسافربری اهواز – تهران به دنیا بیاورد.

 

درد زایمان زن باردار در قطار شروع می شود و تحمل خود را از دست داده است. مرد اهوازی که متولد 1371 است ، در قطار برای اولین بار  پدر شد . همسر وی در قطار در حال حرکت دچار درد زایمان شد و به گزارش سماتک فرزندش را بدنیا آورد.

 

این مسافر زن قطار اهواز – تهران فرزند خود را در قطار و نبود پزشک با کمک مسافران و کادر قطار به دنیا آورد.وی ساکن روستایی در اندیمشک (خوزستان) در قطار در حال حرکت از مبداء اهواز به تهران فرزند پسر خود را به دنیا آورد.

 

ماجرای جالب فارغ شدن زن اهوازی در قطار + تصاویر

 

روابط عمومی گروه حمل و نقلی توسعه ترابر ایرانیان مالک قطار هم در این باره اعلام کرد: مسافری که به همراه همسر، مادر و خواهر خود از ایستگاه “تنگه 5” عازم ایستگاه “درود” لرستان بود ، پس از بروز درد زایمان در نزدیکی ایستگاه “چم سنگر” لرستان، با کمک خانواده و پرسنل قطار، فرزند پسر خود را به دنیا آورد.

 

پدر این نوزاد متولد 1371 است و نخستین فرزندش در قطار به دنیا آمد. این اتفاق در روز چهارشنبه گذشته روی داده است.

 

ماجرای جالب فارغ شدن زن اهوازی در قطار + تصاویر

 

بر اساس این گزارش سماتک، این قطار که متعلق به شرکت مهتاب سیر جم است از اهواز عازم تهران بود.پرسنل قطار پس از اینکه متوجه درد زایمان در این مسافر شدند با فراهم آوردن وسایل کمک های اولیه، آب جوش و ملحفه های تمیز و در اختیار قرار دادن آن به خانواده مسافر و فراهم کردن فضایی محصور به زایمان این مسافر کمک کردند.

 

گفتنی است مسیر اهواز به تهران به ویژه در منطقه لرستان، مسیری صعب العبور به شمار می آید که مردم منطقه به ویژه در فصل سرما با استفاده از قطار خود را به نقاط دارای امکانات بیشتر می رسانند و در منطقه ای که مسافر این قطار وضع حمل کرد فاقد امکانات لازم برای انتقال به مرکز درمانی مطلوب بود.

 

همچنین در صورت عدم اقدام به موقع در قطار احتمال خطرات جانی برای مادر می رفت.این شرکت راه آهن نیز به مناسبت این اتفاق، بلیت مجانی یک کوپه، رفت و برگشت به مشهد را به پدر و مادر این نوزاد هدیه داد.

 

تهیه و تنظیم: www.samatak.com

 

مطالب مرتبط:

 

فارغ شدن زن حامله موقع فرار از دست داعش + تصاویر

 

گزارش زنده زن حامله از لحظه فارغ شدن + تصاویر

 

زن حامله اصفهانی در توالت فارغ شد + تصاویر

 

زندگی جالب دختر دانشجو در قطار + تصاویر

 

گربه ای که رئیس ایستگاه قطار در ژاپن است (عکس)

جدیدترین مطالب