لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

زنی که سونوگرافی بارداری خود را به همه نشان داد

زنی که سونوگرافی بارداری خود را به همه نشان داد

این زن جوان از خوشحالی پس از باردار شدن عکس سونوگرافی خود را در اندازه ای بزرگ به همه مردم نشان داد. شوهر این زن وقتی که دید همسرش شروع به یادداشت خاطرات روزانه دوران بارداری اش کرده است تصمیم گرفته است حرکتی جالب در این زمینه برای فرزندش انجام دهد.

 

“آدریان” و “اما” زمانی که فهمیدند قرار است به زودی بچه دار شوند به همه اعضای خانواده تلفن زدند و این مضوع را اطلاع دادند . اما خوشحالی آنها در حدی بود که تصمیم گرفتند کاری فراتر از ایمیل و تلفن انجام دهند.به گزارش سماتک آنها خانواده و دوستان خود را دعوت کردند و سپس یک اسکن سونوگرافی فرزندشان را به بزرگی یک صخره نشان همه دادند.
 
 
این تصویر توسط یک پرژکتور بزرگ روی یک صخره ساحلی به نمایش در آمد. آقای بردبری 30 ساله میگوید:” با کمک دوستان و خانواده و با استفاده از تجهیزات لازم این اقدام صورت گرفت. این کار حدود یک ساعت زمان برد. ما از این صحنه عکس گرفتیم و آن را روی صفحه فیس بوکی که برای فرزندمان ساخته ایم قرار دادیم.

 
او میگوید از زمانی که دیده است همسرش شروع به یادداشت خاطرات روزانه دوران بارداری اش کرده است تصمیم گرفته است حرکتی جالب در این زمینه برای فرزندش انجام دهد. آنها تصمیم دارند با پس انداز کردن مقداری پول یک سونوگرافی چهار بعدی انجام داده و حرکت خلاقانه دیگرشان را روی آن پیاده کنند و گفته اند تا شروع آن کار به کسی در مورد جزئیاتش چیزی نخواهند گفت.

 

 

 

جدیدترین مطالب