الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

جالب ترین روش های درمان بیماری در جهان + تصاویر

جالب ترین روش های درمان بیماری در جهان + تصاویر

1. ماساژ توسط مارها
اگر یک مار پیتون برمه‌ای غول‌پیکر برای ماساژ دادن به دور گردن شما بپیچد، چه حسی خواهید داشت؟ به این نیز فکر کنید که این مار در یک چشم به هم زدن می‌تواند شما را خفه کند. آیا هنوز هم به این نوع ماساژ جواب مثبت می‌دهید؟

جالب ترین روش های درمان بیماری در جهان + تصاویر

در باغ‌وحش سِبو سیتی در فیلیپین، نوعی روش ابتکاری ماساژ با مارها به مشتریان ارائه می‌شود که در آن چهار مار پنج متری به مدت 15 دقیقه بر روی بدن مشتری حرکت می‌کنند و هر کدام با وزن 250 کیلوگرمی خود ماساژی فراموش‌نشدنی را برای مشتری به ارمغان می‌آورند.

 
این گونه‌ی خاص از مار یکی از بزرگ‌ترین نوع مارها در سراسر جهان است که با انقباض شکار خود را خفه می‌کنند. غذای اصلی این مارها خرگوش و موش است، اما دیده شده که تمساح نیز غذایی لذیذ برای این نوع از مارها است. اما نگران نباشید، مسئولان باغ‌وحش اسامی زیبایی برای این مارها انتخاب کرده‌اند – میشل، والتر، ای جی، و دنیل – تا حداقل کمی از فشار روانی آن کم کنند.

 

2. خون‌آشام درمانی برای صورت
بهتر است بگویم که این نوع درمان بیشتر یک درمان زیبایی است تا درمان طبی؛ زیرا چند ساعت زمان می‌برد و با یک آمپول خیلی بزرگ صورت شما را سوراخ‌سوراخ می‌کنند!

جالب ترین روش های درمان بیماری در جهان + تصاویر

بسیاری از بازیگران هالیوود نیز مبالغ بالایی برای این روش خون‌آشامی می‌پردازند. متخصصان این روش برای بازسازی بافت، خون بیمار را گرفته و با جداسازی اجزای سازنده، پلاسمای خون آن بیمار را بالا برده و دوباره به او تزریق می‌کنند تا ظاهری جوان‌تر داشته باشند.

 

3. یونجه درمانی زیر نور آفتاب
اگر مالیدن گل، شکلات یا جلبک دریایی به بدن، درد شما را کمتر نکرده است، می‌توانید خود را زیر علوفه‌ی خشک شده بپزید!

جالب ترین روش های درمان بیماری در جهان + تصاویر

حمام یونجه در منطقه تایرول ایتالیا رواج یافت. کشاورزان و چوپان‌های آن ناحیه دریافتند که کسانی که زیر این یونجه‌ها می‌خوابیدند به ندرت به ورم مفاصل و رمانتیسم مبتلا می‌شدند. بنابراین، پزشکان تصمیم گرفتند از نیروی جادویی این علوفه برای درمان بهره جویند.

 
امروزه این یونجه‌های گرما دیده با انواع دیگر علوفه مانند گیاه همیشه‌بهار و سنبل‌الطیب به علت خاصیت ضدالتهابی و آرام‌بخششان ترکیب می‌شوند. تمامی سموم داخلی بیماران از طریق عرق کردن خارج شده و مواد معدنی و روغن‌ها را دریافت می‌کنند. به آن‌ها توصیه می‌شود که زیاد تکان نخورند تا بدنشان زیاد زخمی نشود.

 

4. خوک درمانی
هاکونه کواکیان یونسون در ژاپن نوعی روش درمانی را ارائه می‌دهد که شما باید در وان پر از نودل دراز می‌کشید. البته حق انتخاب با شماست! می‌توانید به جای آن، وان پر از شکلات را انتخاب کنید.

جالب ترین روش های درمان بیماری در جهان + تصاویر

علی‌رغم ابتکار این مرکز درمانی، دراز کشیدن در وان پر از نودل نکته اصلی این روش نیست. ابتکار اصلی این مرکز، نوعی «آبگوشت جوان‌کننده» آن‌هاست که از کلاژن فلفل تهیه شده و متابولیسم فرد را تقویت می‌کند. در ضمن، عملیات پاک‌سازی پوست را نیز انجام می‌دهد.

 
متأسفانه، این آبگوشت از گوشت خوک تهیه می‌شود، بنابراین ممکن است که ظاهری بسیار زیبا داشته باشید، اما بوی خوک دهید!

 

5. یک چک حسابی بر روی صورت
سال‌هاست که چَک درمانی یک روش زیبایی در تایلند محسوب می‌شود، اما چَک درمانی ضد پیری اکنون در کشورهای غربی، به‌خصوص آمریکا، نیز جا باز کرده است.

جالب ترین روش های درمان بیماری در جهان + تصاویر

آن‌ها قول می‌دهند که شما را کمی جوان‌تر کنند. در این روش درمانی، به مدت 15 دقیقه به صورت شما چک می‌زنند؛ جالب‌تر اینکه شما باید حدود یک میلیون تومان هم به آن‌ها پول دهید.
 

گفته می‌شود این درمان با دادن جانی تازه به پوست خسته‌تان، شما را سال‌ها جوان‌تر کند. البته به‌جای این درمان، می‌توانید 10 راند با محمد علی کلی مسابقه دهید!

 

6. سرما درمانی
اگر در دمای منفی 110 درجه سانتی‌گراد قرار بگیرید، بی‌شک خواهید مرد. اما با روشی خاص، دراز کشیدن در این دما می‌تواند برای شما لذت‌بخش هم باشد.

جالب ترین روش های درمان بیماری در جهان + تصاویر

 روش کار به این شکل است که ابتدا به اتاقکی وارد می‌شوید که با نیتروژن مایع خنک شده است. تنها کافی است لباس شنا، جوراب و دستکش‌های خود را بپوشید تا از سرمازدگی جلوگیری کنید. این درجه از سرما باعث می‌شود که مغز شما اندورفین آزاد کند، که این امر به‌نوبه خود موجب بروز بي‌حسي نسبت به درد در بدن می‌شود.

 

گفته می‌شود که سرما درمانی برای سلامت پوست مفید بوده و از میزان دردهای مفصلی و اضطراب می‌کاهد. مدت‌زمان هر جلسه حداکثر هشت دقیقه است. چند ثانیه بیشتر در این دما به این معناست که بدن منجمد شده‌ی شما را باید تکه‌تکه از روی زمین جمع کنند.

 

7. ماسک زهردار نیش زنبور
این روش درمانی مانند یک بوتاکس طبیعی برای صورت است. گفته می‌شود کیت میدلتون نیز از این روش در روز عروسی خود استفاده کرده بود.

جالب ترین روش های درمان بیماری در جهان + تصاویر

این ماسک صد پوندی نوعی کرم یا ماسک صورت است. این ماسک پوست را گول می‌زند که زنبور آن را نیش زده است. سپس مغز دستور ارسال خون به پوست صورت صادر می‌کند تا شخص پوست زیباتری داشته باشد. در همین حین، پوست کلاژن و الاستین اضافی تولید می‌کند تا خط‌ها و چروک‌ها را از روی صورت از بین ببرد.

 

8. ماساژ انسان توسط فیل

جالب ترین روش های درمان بیماری در جهان + تصاویر

در یک اردوگاه جنگلی در چانگ مایِ تایلند، تصاویری ویدئویی ضبط شده که نشان می‌دهد یک فیل آسیاییِ سه تنی با خرطوم و پای خود توریست‌ها را ماساژ می‌دهد. مشتریان این روش درمانی نیز راضی به نظر می‌رسند.

 

 

منبع: فرارو

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری