نیم نگاهی به گذشته

مجلل ترین و تمیزترین توالت بین راهی

مجلل ترین و تمیزترین توالت بین راهی

اکثر دستشویی ها و سرویس های بهداشتی بین راهی از امکانات کم بهره می برند و بسیار کثیف هستند اما به تازگی مجلل ترین توالت جهان در فیلیپین است. جالب این است که بدانید این سرویس بهداشتی در یک پمپ گاز واقع شده است.

 

این دستشویی با تابلوهای نقاشی زیبا و گرانقیمت و همچنین مجسمه های ریز و درشت پر شده است. صاحب این پمپ گاز گفته است که مشتریان همیشه از دستشویی استفاده می کنند و اگر دستشویی کثیف باشد بار دیگر در این مکان توقف نخواهند کرد.

 

همیشه در مسافرت ها یکی از بزرگترین مشکلات پیدا کردن دستشویی تمیز و سالم است. کمتر دیده می شود که دستشویی بین راهی تمیز باشد یا امکانات درستی داشته باشد اما یک ایستگاه گاز فیلیپینی دستشویی متفاوتی را ایجاد کرده است.

 

چندی پیش یک مستندساز کانادایی در حال عبور از فیلیپین بود که در این پمپ گاز توقف کوتاهی داشت و در همین میان دستشویی عجیب و غریب آن را کشف کرد. در این دستشویی هیچ گونه کثیفی دیده نمی شود و به آن لقب تمیزترین دستشویی بین راهی را داده اند.

مجلل ترین و تمیزترین توالت بین راهی

این مستندساز فیلم هایی از دستشویی گرفته است که تنها در چند روز 4 میلیون بازدید داشته اند. در این دستشویی بسیار تمیز شما ذره ای آلودگی نمی بینید چرا که هر 10 دقیقه کارگران تمام آن را تمیز می کنند و قسمت های لازم را ضد عفونی می نمایند.

 

 

 

 

جدیدترین مطالب