لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تور زدن مردان پولدار (ویژه خانمها و دختران)

تور زدن مردان پولدار (ویژه خانمها و دختران)

یکی از خواسته های زنان و دختران در هر کشوری ازدواج با یک مرد پولدار و مرفه نی باشد. اما چگونه می توان یک مرد پولدار و میلیاردر را تور زد؟ آیا دوست دارید با یک مرد پولدار ازدواج کنید؟ پس مرکز آموزش اخلاقی زنان در پکن Beijing Moral Education Center for Women، برای شما ساخته شده است.

 

زنان مشتاق برای تور کردن یک میلیاردر، میلیونر یا مردی با وضعیت مالی نسبتا خوب، در یک دوره آموزشی 30 ساعته که هزینه آن 20 هزار بوان (3080 دلار) است، تکنیک هایی را برای جذاب تر شدن، از چگونه آرایش کردن گرفته تا تشخیص یک دروغگو از طریق نگاه کردن به حالات چهره، می آموزند.

 

این مرکز آموزش، در دومین اقتصاد بزرگ جهان که دارای 189 میلیاردر و تقریبا یک میلیون میلیونر است، از زمان افتتاح خود در آگوست سال گذشته تا کنون، بیش از 2800 زن را که اغلب از طبقه متوسط هستند، جذب کرده است.

 

در این مرکز به دانش آموزان مهارتهای مکالمه، توسعه شخصیت و تکنیکهای سنتی ریختن چای که ظرافت و سلیقه شخص را نمایش می دهد، آموخته می شود. موسس این مرکز، شائو تونگ Shao Tong نیز از جمله مدرسان آموزشگاه است. تمرکز او بر آموختن چگونگی کشف شخصیت و خصوصیات یک مرد به دانش آموزان است.

 

مردان مجرد شایسته برای یافتن معشوق و شریک زندگی خود به این مرکز مراجعه می کنند و از آنها مبلغ 30 هزار یوان، به عنوان هزینه معارفه و آشنایی، دریافت می شود. در چند ماه گذشته این مرکز باعث آشنایی 30 زوج با یکدیگر شده که در نهایت به ازدواج منجر شده است.

جدیدترین مطالب