قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

قطاری که برای یک دختر دانشجو هر روز مسیر طولانی را طی می کند

قطاری که برای یک دختر دانشجو هر روز مسیر طولانی را طی می کند

یک قطار ژاپنی مدت سه سال است که به خاطر یک دختر دانشجو هر روز مسیر طولانی را طی می کند و در ایستگاهی دور افتاده توقف می کند تا او را سوار کند و به گزارش سماتک در سال آینده که این دختر خانم فارغ التحصیل شود این قطار دیگر به این ایستگاه نمی آید و توقف نمی کند.

 

ایستگاه قطار شرکت کامی در جزیره هوکائیدو واقع در شمالی ترین نقطه ژاپن، زمانی بسیار فعال بوده است. اما در سالهای اخیر تعداد افرادی که به این منطقه رفت و آمد می کردند به شدت کاهش یافت. در نهایت فقط یک نفر باقی ماند که به طور منظم از این خط دو ایستگاهی به طور منظم استفاده می کند: یک دختر دانشجو.

 

برنامه حرکت قطار با برنامه این دختر خانم تنظیم شده است.

قطاری که برای یک دختر دانشجو هر روز مسیر طولانی را طی می کند

سه سال پیش، اوضاع راه آهن ژاپن که مدیریت این خط را بر عهده دارد تغییر کرد. اگر این خط تطیل می شد، دختری که برای رفت و برگشت به دانشگاه هر روز از آن استفاده می کردف با مشکل مواجه می شد. به خاطر همین موضوع، سه سال تمام، این خط با زیاندهی به کار خود ادامه داد. ساعات ورود و خروج قطار در این خط بر اساس برنامه مدرسه آن دختر تنظیم شده است.

 

به محض فارغ التحصیلی این دختر دانشجو این خط تعطیل خواهد شد.

 

این دختر که نامش اعلام نشده قرار است در ماه مارس فارغ التحصیل شود که به محض فارغ التحصیلی او این خط نیز به فعالیت خود خاتمه خواهد داد. در چند وقت اخیر در نواحی اطراف این ایستگاه 20 خط قطار تعطیل شده است. جمعیت سالمند ژاپن در این باره می گویند که دولت ژاپن نه سالمندان را نادیده می گیرد و نه جوانان را و این رمز موفقیت کشور ژاپن است.

 

مطالب مرتبط:

 

ماجرای جالب فارغ شدن زن اهوازی در قطار + تصاویر

 

صحنه های خونین و وحشتناک برخورد کامیون با قطار مسافربری

 

زندگی جالب دختر دانشجو در قطار + تصاویر

 

عکس تاریخی از اولین قطار راه آهن جمهوری اسلامی ایران

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب