لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

سریاس صادقی کیست؟ + تصاویر

مجموعه : گوناگون
سریاس صادقی کیست؟ + تصاویر

سریاس صادقی کیست؟ 

عوامل تروریستی که در روز 17 خرداد دستگیر و کشته شدند یکی از آنها سریاس صادقی بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سریاس صادقی کیست را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

سریاس صادقی به صورت انتحاری خود را در حرم امام خمینی ره منفجر کرد او یکی از افراد گروهک داعش بود او در فضای مجازی فعالیتی های سیاسی داشت سریاس صادقی تروریستی که خود را در حرم امام منفجر کرد.سریاس صادقی یکی از عوامل حمله تروریستی روز گذشته تهران، از سه سال پیش بعنوان یکی از مبلغین داعش در شهرهای مرزی غرب کشور مطرح بود.

 

صفحه‌ای در فیسبوک به نام یکی از عوامل حمله های تروریستی تهران وجود دارد. عکس صاحب این صفحه با فردی که وزارت اطلاعات او را «سریاس» معرفی کرده همخوان است. صفحه هم به نام «سریاس صادقی» است و به نظر می‌رسد او از ماه می سال ۲۰۱۵ در فیسبوک حضور داشته است.

 

در فیسبوک ۱۱۰فالوور داشته که همه آنها تحت نظر هستند.

سریاس صادقی کیست؟ + تصاویر

در لیست ۱۱۰ نفره دوستان سریاس در فیسبوک چهره های مختلف و متفاوتی دیده می شوند. از پروفایل یک زن بدون حجاب که خود را ساکن مسکو معرفی کرده است تا پروفایلی با عکس صدام حسین یا زنی با روبنده که محل زندگی خود را اوتاوای کانادا نوشته است.

 

در بخش عمومی صفحه او البته فعالیت خاص و چشمگیری دیده نمی شود اما این امکان و احتمال وجود دارد که او تنها در دایره محدود به دوستانش فعالیت می‌کرده است

 

در پست اولی که در صفحه او نمایان است، عکسی از خودش دیده می شود که روی پا نشسته و در یک پیراهن ورزشی سفید آستین کوتاه با مارک آدیداس، به دوربین لبخند می‌زند.

پست دوم او نقل قولی از خلیفه سوم است.

پست سوم تکرار پست اول اوست و بعد در دو پست پیاپی دو عکس یکسان از یک پسر خردسال دیده می شود که ممکن است فرزند او باشد.

 

پسر سریاس صادقی

سریاس صادقی کیست؟ + تصاویر

آخرین پستی هم که در قالب پست های عمومی دیده می شود عکس دیگری از خود اوست در لباسی ضخیم تر با نوشته‌ای لاتین و تاریخ ۲۰۰۹-۲۰۱۰. او در این عکس ایستاده و همچنان لبخند می‌زند.

 

نام سریاس صادقی اما علاوه بر فیسبوک او در جای دیگری هم آمده است.

 

در گزارشی که سایت حزب دموکرات کردستان در تاریخ سوم ماه دسامبر سال ۲۰۱۴ منتشر کرده است، از این فرد به عنوان یکی از مبلغان گروه تروریستی داعش نام برده شده است.

 

در این گزارش که بخشی از آن درباره تبلیغ داعش در مناطق غربی ایران است آمده که افرادی از جمله سریاس صادقی بعد از نماز مغرب به‌ صورت محرمانه‌ و دور از چشم مردم به‌ تبلیغ داعش می‌پردازند.

سریاس صادقی کیست؟ + تصاویر

 

جدیدترین مطالب