لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

عروس 5 ساله در شب زفاف فوت کرد + تصاویر

مجموعه : گوناگون
عروس 5 ساله در شب زفاف فوت کرد + تصاویر

عروس 5 ساله در شب زفاف فوت کرد

عروسی که به صورت نمایشی برگزار شد و یک دختر بچه 5 ساله در این نمایش هنرنمایی می کرد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عروس 5 ساله در شب زفاف فوت کرد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

مرگ غم انگیز عروس 5 ساله

 به گزارش سماتک ماجرای ازدواج غم انگیز دو کودک خردسال که ماه گذشته در فضای مجازی منتشر شود با مرگ عروس این مراسم نمایشی به دلیل افزایش شدت بیماری کشنده است بار دیگر سرزبان ها افتاد.

عروس 5 ساله در شب زفاف فوت کرد + تصاویر

مرگ تلخ دختربچه مبتلا به سرطانی ، عکس عروس 5 ساله و داماد 6 ساله

 

این عروس 5 ساله  به بیماری سرطان مبتلا بود که بعد از مراسم عروسیش فوت نمود این دختر کوچولو قبل از مرگش آرزو داشت لباس عروس بپوشد او با همه مهمانها عکس یادگاری گرفت و همه دوست داشتن او را خوشحال ببینند مهمانها می دانستند که این دختر 5 ساله قرار است به دلیل بیماری سزطان فوت نماید.

 

عروس 5 ساله بعد از شدت بیماری سرطان فوت کرد

“ایلید پیترسون” کوچولو بعد از آنکه راجع به آرزوی رویایی خود با مادرش صحبت کرد خود را در یک مراسم زیبا پر از میهمانانی با لباس های مخصوص دید.”ایلید” دوست داشتنی که به دلیل ابتلا به مبتلا به نوروبلاستوم سرطان بدخیم دوران کودکی مدتها در بیمارستان بستری شده بود. به گزارش سماتک به دلیل شرایط نامناسب جسمی در همان فضای بیمارستانی کنار پسر مورد علاقه اش که دوست داشت در آینده با او ازدواج کند ایستاد و در لباس زیبای خود به عنوان کم سن و سال ترین عروس دنیا عکس یادگاری گرفت. این دو کودک زیر 7 سال به عنوان بهترین دوست تا ابد سوگند یادکردند و قول دادند تا آخرین لحظه زندگی دوستی خود را حفظ کنند. چند هفته بعد از این مراسم وضعیت جسمی “ایلید” وخیم تر شد و متاسفانه از دنیا رفت.

 

منبع: namnak.com

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب