عشق بازی فوتبالیست های معروف با دختران + تصاویر

عشق بازی فوتبالیست های معروف با دختران + تصاویر

عشق بازی فوتبالیست های معروف با دختران

فوتبالیست های بسیاری وجود دارند که با استفاده ار موقعیت و ثروتشان در حال عشق بازی با دخترها می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عشق بازی فوتبالیست های معروف با دختران را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

 به گزارش سماتک زندگی عجیب فوتبالیست های معروف که بیشتر انها الگوی جوانان میباشند ولی زندگی انها خلاف عرف و اخلاق میباشد متاسفانه جوانان جوامع مختلف آنها را الگوی زندگی خود قرار میدهند.

 

زندگی عجیب فوتبالیست های معروف

فوتبالیست ها با محبوبیتی که دارند می توانند تاثیر گذاری زیادی
در موارد مختلف به وجود بیاورند. اما آنچه که در ادامه می آید بدترین الگوها برای جوانان هستند،ستاره هایی که میزان محبوبیت آنها در دنیا بسیار زیاد است. اما چگونه سوپراستارهای محبوب ماتبدیل به الگوهایی بد برای جوانان تبدیل شدند؟

 

خیلی از جوان های در کشور ایران این ستاره ها را الگو در زندگی خودشان قرار داده اند و دوست دارند مانند این ستاره ها در زندگی شخصی خود عمل نموده و همه سنتهای خانواده را زیر پا قرار دهند .

 

لیونل مسی و ازدواج دیرهنگام!

عشق بازی فوتبالیست های معروف با دختران + تصاویر

باورش سخت است، فوتبالیستی که مدام در کارهای خیریه حضوری پررنگی دارد و مرد خانه و خانواده محسوب می شود چگونه می تواند الگوی بدی برای جوانان باشد؟! پاسخ به این سوال به نحوهازدواج او برمی گردد. او بیش از هفت سال با همسر کنونی اش یعنی آنتونیا روکوزو زندگی کرد،دو مرتبه بچه دار شد و پس از این مدت یادش افتاد که باید با مادر بچه هایش ازدواج کند. مسلما مسی ناخواسته ترویج دهنده فرهنگی است که در تمامی آیین ها به شدت از آن نهی می شود.او به عنوان یک فوق ستاره و مردی که از نظر بسیاری برترین فوتبالیست تاریخ است می توانستالگوی بهتری برای جوانان باشد.

 

کریستیانو رونالدو و پایین آوردن ارزش خانواده

عشق بازی فوتبالیست های معروف با دختران + تصاویر

انتقاد از رونالدو بیشتر است. او سه بار به روش «رحم جایگزین» بچه دار شده است. مادر فرزنداناو مشخص نیست. او بدون اینکه به ازدواج و تشکیل خانواده فکر کند به آزمایشگاه های پیشرفتهژنتیک در فلوریدای آمریکا سفارش می دهد تا با استفاده از اسپرم او وتخمک زنی که هرگز مشخصنمی شود کیست و چه هویتی دارد بچه بسازند! او به تازگی صاحب دوقلویی شده است کهبا همین روش و رحم اجاره ای متولد شده اند. رونالدو حالا به عنوان کسی شناخته می شودکه ارزش خانواده را نمی فهمد و البته ارزش های مادر بودن را پایین می آورد. برای او فقط بچه مهم استو ناخواسته ترویج گر این است که مادر اهمیتی ندارد.

 

ماریو بالوتلی همچنان پسر بد فوتبال

عشق بازی فوتبالیست های معروف با دختران + تصاویر

درباره این فوتبالیست بی بند و بار ایتالیایی که هم اکنون برای نیس فرانسه بازی می کند بارها شنیده ایم.او به دلیل جنجال های بی پایانش به عنوان پسر بد فوتبال شناخته می شود. از هر لحاظی که فکرشرا بکنید ماریو الگوی بدی برای جوانان است، از سبک زندگی لاکچری گرفته تا حتی لباس پوشیدنش. متاسفانه او مدت ها از زیر بار پذیرفتن دختری که حاصل ارتباط او با یک مدل ایتالیایی بود خودداری می کردو در نهایت با آزمایش DNA همه چیز مشخص شد.  به گزارش سماتک مادر آن دختر نیز به تلافی این کار ماریو تا مدت هااجازه ملاقات بین پدر و دختر را نمی داد. ماریو البته علاقه زیادی هم برای به رخ کشیدن ثروتش دارد،چیزی که در تمامی فرهنگ و آیین ها به شدت نهی شده است.

 

نیمار و همه بی بند و باری هایش

عشق بازی فوتبالیست های معروف با دختران + تصاویر

او محبوب است و گلزن. اما متاسفانه نیمار نیز در دایره بی اخلاق های فوتبال جای میگیرد.او شیوه ای کاملا بر مبنای بی بند و باری در پیش گرفته و مدام با دختران زیادی رابطه برقرار می کند.پس از مدتی ارتباط خود را با یک دختر به هم می زند و به سراغ دیگری می رود. مسلما چنین کسینمی تواند الگوی خوبی از لحاظ شخصی برای جوانان باشد.

 

نیمار آخرین بار با یک هنرپیشه و مدل ارتباط داشت. نکته بسیار مهم این است که او علاقه زیادیبرای ارتباط با مدل های سرشناس دارد.نیمار ۲۵ ساله خود پدر یک پسر شش ساله است. در زمان تولد این پسر نیمار اعلام کرد برنامه ایبرای ازدواج با مادر پسرش ندارد. داوی لوکا پسر نیمار هم اکنون نزد مادرش زندگی می کند.

 

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب