آیا خوردن مدفوع ضرر دارد

آیا خوردن مدفوع ضرر دارد

آیا خوردن مدفوع ضرر دارد

بیماری های عجیبی در جهان وجود دارند که این بیماری ها در افراد نادری وجود دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر آیا خوردن مدفوع ضرر دارد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

مدفوع خواری در انسان

مدفوع خواری در انسان ها در وقع بک نوع بیماری هست و در یک زمان حساس خودش را نشان خواهد داد دقیقا زمانی که عقده ها و کمبود ها فوران خواهد نمود و انسان در شرایط بحرانی قرار می گیره این بیماری بالا می زنه و میتوان احساس کرد که بیماری در بدن فرد نهفته بوده حالا به اوج خود رسیده است و به تدریج و کم کم افراطی می شه تا جایی که اطرافیان بیمار نمی تونن با این بیمار در یک محل زندگی نمایند و این مشکل بخاطر مشکلات روانشناسی و همچنین اگر فرد مداوا نشود احتمال اینکه به تیمارستان منتقل شود زیاد است.

 

 به گزارش سماتک البته تا حدودی اگر به پزشک مراجعه شود بیشر این بیماران به خوبی درمان شده اند این بیماران در مرحله ی (حشره ای) گرفتار شده اند.اگر بخوایم کمی دقت کنیم می بینیم در طبیعت (سوسک) موجودیه که به مدفوع و خوردن مدفوع علاقه نشون می ده و در واقع غذای اصلی برخی از انواع سوسک مدفوعه! این دسته از بیماران از نظر ظاهری شبیه به انسان هستند.

 

اما از نظر درونی در مرحله ی حشره ای باقی مونده اند و خب باید با یک سری راه ها مثل کار درمانی و هیپنوتیزم و دارو درمانی به اونها کمک نماییم تا به تکامل برسند واقعی و درمان ان ها کامل شوددرمان قطعی که نه اما خب می شه کمش کرد ولی در نهایت بیمار از مدفوع و فضولات در ذات خودش لذت می بره.البته علم روز روانشناسی تونسته تا حد زیادی به این دسته از بیماران برسه و کاری کنه که تا هفتاد درصد هم درمان شوند اما به شرط اینکه درمان نیمه تموم نباشه و دارو را همیشه مصرف نمایند.

آیا خوردن مدفوع ضرر دارد

 یزخی از حشرات به خوردن مدفوع علاقه بسیاری دارند ولی مدفوع خواری بین انسان ها نیز وجود دارد و باعث می شود او دست به خوردن ودفوع خود نمایید این بیماری حالت روانی دارد و بسیاری از افراد نیز از روی غزیره جنسی مدفوع جنس مخالف خود را می خوردند.

 

عوارض خوردن مدفوع انسان

مدفوع انسان آلوده و پر از میکروبی و انگل و شاید بیماری ها خواهد بود و با خوردن آن انسان های عادی به احتمال فراوان به بیماری های عفونی و جسمانی مبتلا خواهند شد ولی در بیماران کوپروفیلی به علت مقاومت بالایی که دارند شاید دیر تر اثر کند.

 

اگر کودک مدفوع خود را بخورد

مواظب باشید تا دیگر این اتفاق نیفتد احتمال دارد کودکان چون بی خبر هستند از این موشوع گاهی دست به پوشاک خورد بزنند و دسشان مدفوعی شود و بخورند در صورتی که علائمی مشاهده کردید به یک پزشک جهت معاینه مراجعه کنید و در غیر این صورت بهتر است باز هم برای احتمالات دیگر و مریض نشدن با دکتر مشورت کرده و در صورت امکان دکتر ازمایش مدفوع انجام دهید نا مطمئن شوید مدفوع مشکل انگلی زیاد نداشته بوده باشد.

آیا خوردن مدفوع ضرر دارد

عوارض خوردن مدفوع توسط کودک

 

مدفوع دوستی

در این بیماری و علاقه به مدفوع در مراحل اولیه که فقط به تماشا کردن مدفوع و فضولات ختم خواهد شد اما کمی که بیماری پیشرفت نماید بیمار به بازی کردن و مالیدن مدفوع به سر و صورت خودش و در مراحل پایانی به خوردن مدفوع هم خواهد رسید مدفوع دوستی نوعی انحراف جنسی است که شامل برانگیختگی جنسی و لذت بردن از مدفوع است.  به گزارش سماتک در مدفوع‌ خواهی شخص از مدفوع کردن روی شریک جنسی یا بالعکس و یا حتی خوردن مدفوع لذت خواهد برد و این مشکل بیماری است که میتوان با مرجعه به پزشکان مربوطه به خوبی و از طریق دارو درمان شود.

آیا خوردن مدفوع ضرر دارد

مدفوع دوستی به انگلیسی

مدفوع خواری در انسان و این بیماری در زبان انگلیسی به Coprophilia گفته میشود.

 

کوپروفیلی

این نوع بیماری (کوپروفیلی) یا ( مدفوع دوستی) قدمت دیرینه ای داشته است و از زمان یونان و روم باستان وجود داشته و از بیماری های انحرافات آسیبی است.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب