قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

در هنگام خواب شبانه به کدام سمت و روی کدام شانه بخوابیم؟

مجموعه : پزشکی و سلامت
در هنگام خواب شبانه به کدام سمت و روی کدام شانه بخوابیم؟

در هنگام خواب شبانه به کدام سمت و روی کدام شانه بخوابیم؟ 

 باید بدانید که نحوه و جهت خوابیدن شما بر روی تمام اندام های بدن و همچنین بر سلامت روح تاثیر بسزایی دارد. به گزارش سماتک افرادی که برایشان تفاوتی ندارد روی کدام شانه بخوابند در آینده ممکن است مشکلات بزرگی برایشان پیش آید.

 

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که برایتان فرقی نمی‌کند هنگام خواب به چه سمتی می خوابید یا مراقب این موضوع نیستید، باید به شما بگوییم که در اشتباه هستید و باید به نکته مهمی توجه کنید. برکسی پوشیده نیست که خوابیدن بخش مهمی از سلامت روحی و جسمی افراد را تشکیل می‌دهد، پس باید به آن دقت بیشتری کرد.

 

سماتک: همان قدر که خوابیدن برای سلامتی بدن مهم می باشد، چگونه خوابیدن نیز نقش بسیار مهمی را در سلامتی روح و جسم ایفا می‌کند و در این زمینه تاثیر گذار است. حالت خوابیدن شما بر سیستم گوارش، جوانی، پوست، زیبایی و سلامتی شما تاثیر می‌گذارد. به بیانی دیگر، خوابیدن به سمت چپ می‌تواند جان شما را نجات دهد.

 

حالت و نحوه خوابیدن بسیار موثر است، اگر به سمت پشت بخوابید ممکن است دشوارتر نفس بکشید و این حالت برای افرادی که خود از بیماری‌های تنفسی رنج می‌برند، بسیار خطرناک است. خوابیدن به سمت راست نیز مشکلات گوارشی را حاد می‌کند، در حالی که خوابیدن به سمت چپ مشکلات و علائم گوارشی را بهبود می‌بخشد.

 

از جمله فواید خوابیدن به سمت چپ می‌توان تقویت سیستم لنفاوی بدن، سم‌زدایی از سیستم لنفاوی، افزایش سرعت سم‌زدایی بدن و تقویت سیستم گوارشی را نام برد.

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب