قرص سیالیس برای چیست | خواص قرص سیالیس ایرانی بهتره یا خارجی

قرص سیالیس برای چیست | خواص قرص سیالیس ایرانی بهتره یا خارجی

قرص سیالیس برای چیست

قرص سیالیس برای درمان مشکلات جنسی مردان و ناتوانی جنسی در آقایان استفاده می شود خواص قرص سیالیس ایرانی بسیار زیاد است و با مشابه خارجی اش برابری می کند اگر می خواهید درباره خواص قرص سیالیس ایرانی بیشتر اطلاعات کسب کنید در اینجا خواص و مضرات قرص سیالیس و همچنین طریقه مصرف قرص سیالیس بیان خواهد شد. یکی از عواملی که در روابط میان زوجین اختلال ایجاد می‌کند، نداشتن رابطه جنسی باکیفیت است. این مشکل می‌تواند از سمت زن یا مرد یا هر دوی آن‌ها باشد. اگر فردی در زندگی زناشویی خود از روابط جنسی رضایت نداشته باشد، کم کم این نارضایتی روی جنبه‌های دیگر زندگی از جمله جنبه روانی و عاطفی هم تاثیر نامطلوبی می‌گذارد. طبق آمارهای گرفته شده عامل بسیاری از جدایی‌ها مشکلات مربوط به ناتوانی جنسی و داشتن روابط جنسی سرد و بی‌کیفیت بوده است. 12 اسم قرص تاخیری برای مردان این که در زندگی از نارضایتی جنسی سخنی به میان نیاورید، نه تنها هیچ لطفی به خود و همسرتان نمی‌کنید، بلکه زمینه را برای بروز مشکلات جدی‌تر فراهم می‌کنید.

 

قرص تاخیری سیالیس زرد

امروزه با پیشرفت علم پزشکی برای اکثر مشکلات جسمی داروهای مختلفی تولید شده است. مشکلات جنسی هم با مراجعه به پزشک و مصرف داروهای مرتبط قابل برطرف شدن هستند. بیشترین مشکلاتی که عدم رضایت جنسی را به همراه دارد مربوط به اختلال نعوظ (عدم توانایی آلت تناسلی در ایجاد نعوظ یا حفظ نعوظ به مدت کافی جهت انجام رابطه جنسی) و زود انزالی در آقایان می‌شود. خوشبختانه داروهای مختلفی تحت عنوان داروهای تاخیری به منظور رفع زود انزالی و همچنین رفع اختلال نعوظ وجود دارد. پاروکستین، سرترالین، سیلدنافیل، وگادول، تادالافیل، ویاگرا و… از جمله این داروها هستند.

 

خواص قرص سیالیس ایرانی

قرص سیالیس (cialis) از داروهایی است که به منظور رفع اختلال نعوظ در مردان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو باعث شل شدن عضلات و افزایش جریان خون به مناطق خاصی از بدن می‌شود. به همین منظور برای رفع اختلال نعوظ و همچنین در مواردی برای درمان بزرگی پروستات توسط پزشک تجویز می‌شود. سیالیس همچنین برای درمان فشار خون شریانی ریوی و افزایش قوای جسمانی در مردان و زنان استفاده می‌شود.

 

نام‌های دیگر
Adcirca ، Tadalafil

قرص سیالیس برای چیست | خواص قرص سیالیس ایرانی بهتره یا خارجی

موارد مصرف قرص سیالیس

درمان اختلال نعوظ در مردان

درمان بزرگی پروستات

 

عوارض قرص سیالیس چیست

سرگیجه، تشنج، تنگی نفس، تورم دست و پا، ضربان قلب نامنظم، تعریق، تهوع، درد قفسه سینه یا احساس سنگینی، شنیدن صدای زنگ در گوش، از دست دادن ناگهانی بینایی و شنوایی، ناراحتی معده، درد عضلانی، سردرد، گرگرفتگی، ایجاد علائم سرماخوردگی مثل گرفتگی بینی

 

تداخلات دارویی قرص تاخیری سیالیس

داروهای قلبی، داروهای فشار خون، مثل نیتروگلیسیرین، ایزوسوربید دینیترات، مونونیترات ایزوسوربید، سایمتیدین، فنوباربیتال، کاربامازپین، ریفامپین، برخی از داروهای تسکین دهنده، دیگر داروهای درمان اختلال نعوظ، داروهای ضد قارچ، داروهای ضد تشنج، داروهای درمان ایدز و الکل

 

طریقه مصرف قرص تاخیری سیالیس

میزان دقیق مصرف این دارو باید توسط پزشک تعیین گردد. به طور معمول می‌توانید نیم ساعت قبل از فعالیت جنسی، حداکثر یک بار در روز مقدار ۱۰ میلی‌گرم از آن را مصرف کنید. این میزان در صورت لزوم بسته به میزان اثربخشی و تحمل دوز مصرفی می‌تواند به مقدار ۲۰ میلی‌گرم افزایش و یا به میزان ۵ میلی‌گرم کاهش یابد.

 

قرص تاخیری سیالیس مشکی

در صورتیکه دارای مشکلاتی نظیر بیماری‌های قلبی فشارخون بالا یا پایین و مشکلات مربوط به کلیه و کبد هستید، قبل از مصرف این دارو موارد را به اطلاع پزشک برسانید.
قرص سیالیس را می‌توانید همراه یا بدون غذا مصرف کنید.
در صورت مصرف هر دارویی با پزشک خود مشورت کنید. ممکن است برخی از داروها با قرص cialis تداخل داشته باشد.
چنانچه در دوران بارداری به سر می‌برید قبل از مصرف این دارو با پزشک خود مشورت نمایید.
توصیه می‌شود در افراد با سنین بالا این دارو با دوز پایین‌تری مصرف شود.
چنانچه با مصرف این دارو نعوظ بیش از ۴ ساعت به طول انجامد باید به پزشک مراجعه شود. نعوظ طولانی می‌تواند به آلت تناسلی آسیب برساند و یا باعث ایجاد اختلال نعوظ دائمی شود.
بیشترین میزان قابل مصرف یک بار در روز است.
قبل از اینکه پزشک این دارو را برایتان تجویز کند درباره تمام بیماری‌هایی که داشتید و یا در حال حاضر تحت درمان آن‌ها هستید با پزشک صحبت کنید.
استفاده از داروی سیالیس برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع است.
در دوره‌ مصرف قرص سیالیس، از مصرف گریپفوروت و آب آن اجتناب کنید.
به منظور اثربخشی بیشتر، هنگام مصرف این دارو از مصرف غذاهای چرب خودداری کنید.

 

قرص سیالیس برای مردان که نمی توانند نعوظ طولانی مدت داشته باشند و دچار زود انزالی می شوند بسیار خوب و مناسب است و تاکنون هزاران مرد با استفاده از خواص قرص سیالیس ایرانی برای درمان زود انزالی بدون دارو توانسته اند رابطه جنسی و نعوظ آلت تناسلی شان را بهبود بخشند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب