تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e | طرز استفاده و مقدار مصرف ویتامین e برای تنگی واژن

تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e | طرز استفاده و مقدار مصرف ویتامین e برای تنگی واژن

تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e یکی از بهترین تنگ کننده های واژن زنان است. مقدار مصرف ویتامین e برای تنگی واژن زنان را در اینجا توضیح خواهیم داد و همچنین اگر می خواهید برای تنگ کردن واژن از قرص ویتامین ای استفاده کنید باید مقدار مصرف ویتامین e برای تنگی واژن را بدانید.

 

تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e

ویتامین ای یکی از بهترین ویتامین ها برای تنگ کردن واژن می باشد. همچنین برای درمان بیماری دیابت و فشار خون بالا در دوران بارداری و تنگی واژن خانم ها از قرص ویتامین ای استفاده می شود. قرص ویتامین ای باعث رفع خشکی و گشادی واژن شده و آن را مرطوب نگه می دارد. مهم تر از همه تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e است که ویتامین ای به محکم تر شدن و افزایش استحکام دیواره واژن کمک زیادی می کند و باعث تنگ تر شدن واژن خانمها می شود. از جمله مطمئن ترین روش های تنگ کردن واژن استفاده از ویتامین e است که یک مرطوب کننده خوب برای از بین بردن خشکی واژن نیز میباشد. برای تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e باید در حالت ایستاده یا دراز کشیده یک عدد کپسول ویتامین e را داخل واژن قرار دهید و قبل از آن حتما توجه کنید که قسمت خارجی آن تیز نباشد . همچنین روغن ویتامین e به صورت طبیعی در واژن جذب می شود زیرا ph واژن به گونه ای است که روغن را جذب می کند و باعث تنگی واژن می شود. همچنین ویتامین E در جلوگیری از سقط جنین نیز بسیار مؤثر است.

 

ویتامین e یکی از ویتامین های محلول در چربی است که تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e یکی از روشهای شایع برای تنگ کردن واژن گشاد خانم ها است، روند جذب ویتامین های محلول در چربی مشابه جذب چربی هاست، بنابراین عوامل مؤثر در جذب چربی ها در جذب ویتامین های محلول در چربی نیز مؤثرند. ویتامین همچون ویتامین C خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و اثر شیمیایی مخربی که به بافت‌های بدن لطمه می‌زند را از بین می‌برد. ویتامین e در لایه چربی دیواره سلول و داخل سلول های واژن قرار می‌ گیرد، از تخریب دیواره سلول جلوگیری و از غشای سلول ها محافظت می کند و به همین دلیل بهترین قرص ویتامین برای تنگ کردن واژن بشمار می شود.

تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e | طرز استفاده و مقدار مصرف ویتامین e برای تنگی واژن

فواید ویتامین e برای واژن

همانطور که در بالا خواندید برای تنگ کردن واژن می توان از قرص ویتامین e استفاده کرد و این یکی از مهمترین فواید ویتامین e برای واژن زنان است. تحقیقاتی که در مورد مزایا و فواید قرص ویتامین e برای واژن صورت گرفته نشان داده است‌ که ویتامین ای یکی از برترین ویتامین ها مفید برای عملکرد مناسب اندام های داخلی بدن مثل واژن است. با این حال، تعداد زیادی از زنان فواید قرص ویتامین e برای تنگ کردن واژن را نمی دانند و اطلاع ندارند که قرص ویتامین e مرطوب کننده ای برای درمان آسان و موثر خشکی واژن است. علاوه بر این، قرص ویتامین e اگر به درستی استفاده شود، به شما کمک می کند که دیواره های واژن را قوی کنید و از شل شدگی واژن جلوگیری خواهد شد..

 

از آنجا که بیشتر فرایندهای متابولیکی بدن که باعث رشد سلول های ماهیچه ای می شوند به سلامت غشای سلولی وابسته هستند، تنگی واژن با ویتامین ای اهمیت به سزایی دارد. ویتامین های محلول در چربی برخلاف ویتامین های محلول در آب از راه ادرار دفع نمی شوند و در بدن و به ویژه در کبد ذخیره می شوند، به همین دلیل اختلالات حاصل از کمبود آن ها دیرتر ظاهر می شود. تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e خوب است و این ویتامین تنها در منابع گیاهی است و در منابع چربی حیوانی یافت نمی‌شود. روغن جوانه گندم غنی‌ترین ماده غذایی از لحاظ ویتامین ای می‌باشد. موادی مثل روغن آفتاب گردان و زیتون، ذرت و بادام ، آجیل تازه (فندق، بادام، گردو) ، اسفناج ، کلم پیچ ،گوجه فرنگی، سویا و سیب زمینی دارای مقادیری از ویتامین ای می‌باشند.

تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e | طرز استفاده و مقدار مصرف ویتامین e برای تنگی واژن

مقدار مصرف ویتامین e برای تنگی واژن

در میزان مصرف ویتامین ای برای تنگ کردن واژن باید دقت کنید و برای تعیین مقدار مصرف ویتامین e برای تنگی واژن با پزشک مشورت کنید. افراد بزرگتر از 14 سال نیازمند 15 میلی گرم معادل 22.4 واحد ویتامین ای در روز می باشند. در میوه‌هایی مثل هلو و یا مارچوبه نیز به طور نسبی این ویتامین یافت می‌شود. به جز منابع طبیعی ویتامین E به صورت مصنوعی و به شکل قرص و آمپول نیز در دسترس می‌باشد. میزان نیاز روزانه بدن انسان به این ویتامین ۷ تا ۹ میلی گرم می‌باشد. دقت کنید این دارو اعتیاد آور است. امروزه بسیاری از خانمها پس از زایمان به دنبال بهترین روش تنگ کردن وازن هستند و ما به شما توصیه می کنیم قبل از مصرف ویتامین ای برای تنگی واژن حتما با پزشک متخصص صحبت کرده و از او نظر بخواهید.

تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e | طرز استفاده و مقدار مصرف ویتامین e برای تنگی واژن

طرز استفاده از قرص ویتامین ای برای تنگی واژن

طرز مصرف ویتامین e برای تنگی واژن بسیار مهم است و برای اینکه واژن گشاد خیلی زود تنگ شود باید طرز استفاده از قرص ویتامین ای برای تنگی واژن را بدانید برای استفاده از قرص ویتامین e برای تنگی واژن مراحل زیر را انجام دهید:

 

سطح بیرونی قرص ویتامین e را بررسی کنید تا مطمئن شوید که خط و خش یا تیزی روی آن وجود ندارد و بهتر است بدانید تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e بهتر است توسط پزشک انجام شود. همچنین مطمئن شوید که ناخن هایتان تیز نباشد. طریقه مصرف ویتامین ای در واژن بسیار مهم است و سپس در حالی که ایستاده‌اید یا دراز کشیده‌اید، به آرامی کپسول ویتامین e را داخل واژن خود قرار دهید. نیازی نیست که کپسول ویتامین ای را سوراخ کنید یا برش بدهید زیرا pH واژن شما به طور طبیعی می‌تواند این روغن را جذب کند. در واقع، استفاده از قرص ویتامین ای یکی از موثرترین راههای تنگ کردن واژن گشاد و درمان مشکلات واژن به طور طبیعی است که زنان نباید آن را نادیده بگیرند. کسانی که می‎خواهند قدرت جنسی شان زیاد شود ویتامین E و A را به غذای خود بیافزایند. البته در مواد طبیعی که دارای این ویتامین‎ها باشند، اما مصرف دارویی آن بهتر است زیر نظر پزشک باشد.

تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e | طرز استفاده و مقدار مصرف ویتامین e برای تنگی واژن

تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e برای چه کسانی مناسب است؟

تمام خانم هایی که در اثر مواردی مثل زایمان طبیعی مکرر، داشتن رابطه جنسی زیاد و یا افزایش سن دچار گشادی واژن شده اند، باید به فکر تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e باشند تا در رابطه جنسی لذت بیشتری را تجربه کنند. بر هیچ کسی پوشیده نیست که داشتن زایمان طبیعی، تاثیر مستقیمی بر تغییر شکل واژن مادر دارد و باعث گشاد شدن واژن می شود. پس از زایمان این تغییرات تا حدودی به شکل اول بر میگردند ولی نه کاملا. با انجام زایمان های طبیعی بیشتر، این اثرات افزایش یافته و رفته رفته واژن گشادتر می شود. میتوان این مورد را جزء اصلی ترین دلایل گشادی واژن دانست و خانم هایی که تاکنون چندین بار زایمان طبیعی را تجربه کرده اند می توانند به منظور تنگ تر کردن واژن شان از قرص ویتامین e استفاده کنند.

 

همچنین باید بدانید که بالا رفتن سن زنان یکی دیگر از اصلی ترین دلایل گشاد شدن واژن است. افزایش سن باعث کاهش کلاژن سازی پوست شده و از حالت کشسانی پوست آلت تناسلی زنانه (واژن) کاسته می شود و تنگی واژن زنان میانسال تا حدودی از بین می رود. امروزه اکثر زنان بالای 40 سال، اقدام به جراحی تنگ کردن واژن می کنند اما شما می توانید تنگ کردن واژن با قرص ویتامین ای را امتحان کنید.

تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e | طرز استفاده و مقدار مصرف ویتامین e برای تنگی واژن

جالب است بدانید که خانم های جوان زیادی وجود دارند که حتی سن شان کمتر از سی سال است اما واژن شان به دلیل داشتن رابطه جنسی زیاد، گشاد شده است این زنان جوان می توانند از تنگ کننده های طبیعی واژن مثل شیاف ویتامین ای برای واژن شان استفاده کنند.

 

تنگ کردن واژن با قرص ویتامین e برای زنانی که از گشادی واژن شان رنج می برند و در رابطه جنسی هیچ احساسی ندارند بسیار مناسب است اگر می خواهید واژن تنگ سفت داشته باشید می توانید از فواید ویتامین e برای تنگی واژن بهرمند شوید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب