مراقبت های ویژه قبل و بعد از فریز رحم بانوان

مراقبت های ویژه قبل و بعد از فریز رحم بانوان

مراقبت های ویژه قبل و بعد از فریز رحم بانوان

خانم های که به دلیل زخم دهانه رحم به عمل فریز می روند باید نکات خاصی را در نظر بگیرند تا عمل فریز با موفقیت انجام شود این روش  فریز کردن دهانه رحم برای مقابله با مشکلات ناشی از زخم دهانه رحم می باشد در صورتی که پریود هستید به عمل فریز نروید چون برایتان خطرناک می باشد این عمل فریز باعث می شود شما دچار انقباض شدید در رحمتان شوید پس قبل از عمل حتما قرص مسکن قوی مصرف نمایی تا دچار درد نشوید در ادامه جزئیات بیشتر مراقبت های ویژه قبل و بعد از فریز رحم بانوان را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

اینکه فریز زخم رحم در دوره پریود نباید انجام گیرد بنابراین باید طوری برنامه‌ریزی کنند که فریز زخم رحم، یک یا دو هفته پیش از عادت ماهیانه انجام شود.

 

فریز رحم، یک روش مناسب برای مقابله با مشکلات ناشی از زخم دهانه رحم است. با این حال در صورت بارداری، نباید فریز زخم رحم انجام شود و اگر خانمی احتمال می‌دهد که باردار باشد، باید حتما پزشک را در جریان این مساله قرار دهد.

 

توصیه های قبل از انجام فریز زخم رحم :
– اینکه فریز زخم رحم در دوره پریود نباید انجام گیرد بنابراین باید طوری برنامه‌ریزی کنند که فریز زخم رحم، یک یا دو هفته پیش از عادت ماهیانه انجام شود.

– شب قبل از فریز زخم رحم، استراحت کافی داشته باشند.
– حتما قبل از اقدام به این کار، میان‌وعده سالم (ماست میوه یا آبمیوه و آجیل) بخورند.

– با توجه به اینکه هنگام فریز زخم رحم، احساس گرفتگی عضلات ایجاد می‌شود، با مصرف قرص ایبوپروفن یک ساعت قبل از فریز این حالت قابل کنترل است.
– فریز دهانه زخم رحم 20 دقیقه طول می‌کشد اما برخی بیماران مدتی بعد از پایان فریز به استراحت کوتاهی نیاز دارند به همین دلیل برای انجام فریز زخم رحم باید یک ساعت را در نظر گرفت.

 

منبع:salamatnews.com

جدیدترین مطالب