هزاران کرم در بدن فرد معتاد به کراک + عکس

هزاران کرم در بدن فرد معتاد به کراک + عکس

هزاران کرم در بدن فرد معتاد به کراک زندگی می کند و روزی می رسد که فرد معتاد به ماده مخدر کراک تمام بدنش به دلیل وجود کرم ها از هم متلاشی می شود. کراک با کراک، راک، باس و راکس.ماده مخدری است که از هروئین اشباع شده ساخته شده است و یک گرم کراک از ۱۰ تا ۱۰۰ گرم هروئین تهیه شده است ولی بنا به دلایلی که ممکن است یکی از آنها نابود کردن نسل ها باشد قیمت آن از هرئین کمتر است و بسیار اعتیاد آور است و ترک آن به مراتب سخت تر بوده و حتی بعد از ترک تا مدتها آثار روانی ناشی از مصرف آن بروی شخص می ماند و وسوسه شدیدی بروی شخص نسبت به مصرف دوباره ماده مخدر ایجاد می کند.

 

کراک از نمک آمونیوم – رنگ – قرص های مسکن – صابون کارولین – مرگ موش – داروهای آرام بخش – کورتن بی کربنات سدیم – اسید آمونیاک – اسیدهای دست ساز – مدفوع انسان – قرص های روان گردان – محلول های اسیدی که برای بازکردن مجاری فاضلاب استفاده می شود ( چنته ) ساخته می شود و در ابتدا تاثیراتی مانند گلو درد گرفتی صدا تنگی نفس ورم نایژه نفخ ریه بزرگ شدن چشمان زیاد شدن ضربان قبل منقبض شدن سریع رگها فشار بالا که می تواند موجب تشنج و سکته قلبی و مغزی شود و کاهش وزن و سو تغذیه را دارد.

 

یکی دیگر از نشانه های اعتیاد به کراک خواب آلودگی و چرت زدن بسیار است علائم دیگر اعتیاد به کراک تغییرات بارز در شخصیت و رفتار از دست دادن توجه و تمرکز کاهش وزن ناپدید شدن لوازم قیمتی خانه و نداشتن توضیح قانع کننده برای مقدار پول خرج شده رفت و آمد با افراد معتاد آشفتگی چشمگیر رفتار کینه توزانه با افراد خانواده و دوستان برنامه خواب نامنظم بی توجهی به آراستگی ظاهری پارانویا شدید (سوء ظن به همه) بی قراری اضطراب است علائم دیگری چون بی‌قراری ، اسهال ، درد استخوان و عضلات ، استفراغ ، بی‌خوابی و حرکات غیر ارادی در پاها معمولا چند ساعت پس از آخرین مصرف کراک نمایان می‌شوند .

 

این ماده اغلب به سختی توسط والدین شناسایی می شود و شکلی شبیه به اشکال زیر را دارد که عده ای نیز ممکن است به بهانه کاهش وزن بدون اطلاع از اثرات مخرب این شوالیه مرگ بطرف این ماده جذب شود.در یک سال اول اعتیاد معتاد حدقلا دندان ها کبد حنجره اش را از دست می دهد.

هزاران کرم در بدن فرد معتاد به کراک + عکس

به مرور زمان گوشت بدن دچار عفونت و کرم خوردگی می شود و فرد معتاد بیش از دو تا سه سال نمی توانند به زندگی ادامه بدهند و حتی بعد از مرگ نیز معتادان به کراک غسل داده نمی شوند زیرا بدنشان متلاشی می شود.حتی در موردی دیده شد شخص معتاد به زیر دوش حمام رفته و گوشش در اثر آب کنده شد و به زیر پایش افتاد که در همانجا شخص از ترس سکته کرده و مرده بود.

 

نکته جالب این است که کراکی که نیز در ایران مورد مصرف قرار می گرد کراک واقعی نیست و ترکیباتی را دارد که می تواند قدرت تخریبی ۱۵۰ برابر بیشتر از هروئین را داشته باشد و موجب اثرات مرگ باری شود. در کراکی که در بازرای ایران موجود است بجای هروئین و کوکائین ز ترکیبات فاسد شیمیایی استفاده شده است.

 

چون اگر با غلذت هروئین موجود در کراک وافعی فیمت آن مقایسه می شد قیمت هر گرم از آن به ۱۵۰ هزار تومان می رسید در نتیجه کراک موجود در بازار ایران بسیار مخرب تر از کراک واقعی است بیشتر جوانان نیز فکر می کنند که این ماده شبیه قرص های اکستازی است و اعتیاد آور ونیست ولی وقتی به دام سودگران مرگ افتادند متوجه اثرات این ماده می شوند.متاسفانه مصرف این ماده بیشتر در جوانان زیر ۲۴ سال جریان دارد و بنا به آماری دومین ماده با مصرف زیاد دز ایران است.

جدیدترین مطالب