لاغری

لاغری

hpv

hpv

بهترین ساعت برای خوردن میان وعده عصرانه

بهترین ساعت برای خوردن میان وعده عصرانه

بهترین ساعت برای خوردن میان وعده عصرانه 

به وعده میان ناهار و شام عصرانه می گویند. میان وعده عصرانه برای بدن بسیار مفید و لازم است و به دلیل طولانی بودن زمان میان ناهار و شام بهتر است حتما در بعدازظهر از یک عصرانه مقوی استفاده کرد. در ادامه این پست بهترین زمان خوردن عصرانه را به شما خواهیم گفت.

 

مصرف میان وعده برای کودکان، افراد لاغر، ورزشکاران و زنان باردار بیش از سایر افراد توصیه می شود و معمولا بین وعده های اصلی غذا خورده می شود.

 

عصرانه نیز بین ناهار و شام مصرف می شود. این زمان باید دقیقا لحاظ شود یعنی میان هر تعداد ساعتی که بین زمان ناهار و شام قرار داشت باید صرف شود.

 

میان وعده عصرانه می تواند بستنی،نان و پنیر، کیک و شیرینی و انواع میوه ها و دسرها باشد البته افراد باید در میزان مصرف این میان وعده ها دقت کنند تا دچار چاقی و اضافه وزن نشوند.

 

به عنوان مثال کیک های شکلاتی بیشترین کالری را دارند یا انواع کلوچه ها در افزایش وزن بسیار موثر است از طرفی مصرف برخی میوه هایی که شیرینی کمی دارند مانند آلبالو، گیلاس و سیب توصیه می شوند.

 

مصرف نان به دلیل اینکه سرشار از غلات است و پنیر به همراه مربا و گردو یا سبزیهایی مثل هویج، گوجه‌فرنگی و خیار بسیار مناسب هستند حتی می توان آن را با میوه های آبدار مانند خربزه و هندوانه مصرف کرد.

 

منبع: farsnews.com

جدیدترین مطالب