لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

با انجام این کارها به وزن ایده آلتان برسید

مجموعه : رژیم و تغذیه
با انجام این کارها به وزن ایده آلتان برسید

 

با انجام این کارها به وزن ایده آلتان برسید. با دوستانتان یوگا، ایروبیک، کونگ‌فو و اسکیت‌برد تمرین کنید، بازی‌های تعادلی انجام دهید، و یا حتی با یکدیگر برف بازی کنید! حتی می‌توانید با یک ویژگی هوشمند بنام My Wii Fit تمرین خاص خودتان را بسازید.

 

۱. یخچالتان را سم زدایی کنید! از شر تمام غذاهای چاق کننده، کنسرو، چرب و یا شیرین خلاص شوید، و آنها را با جو، غلات کامل و میوه‌های طبیعی جایگزین کنید.

 

۲. وقتی با دوستانتان در حال کار بر روی تقویم فعالیت‌های ورزشی و برنامه‌ریزی خورد و خوراکتان در ماه پیش رو هستید، از خودتان عکس‌هایی با فیگورهای خنده دار بگیرید.

 

۳. یک منوی غذایی شامل خوراکی‌های کم کالری درست کنید و آنرا با تصاویر جالب دوستانتان تزئین کنید.

 

۴. کاغذهای چسبان و رنگی که رویشان جمله‌های دستوری و صمیمانه‌ای در مورد کاهش وزن یا تناسب اندام توسط دوستانتان نوشته شده است را روی جاهای کلیدی مثل درب آشپزخانه یا یخچال بچسبانید.

 

۵. وقتی روبروی تلویزیون در حال دیدن موزیک ویدئو یا کمدی مورد علاقه‌تان هستید، تمرین کنید.

 

۶. ویدئوهای تمرینی را دانلود کنید و از آنها الگو بگیرید. بعضی از آنها واقعا باحال و موثرند، مخصوصا وقتی بهمراه دوستانتان گروهی ورزش کنید.
بسیار خب، دیگر چه ابتکارهایی می‌توان به خرج داد؟

 

رشد فراگیر بازی های ویدئویی واقعا حیرت انگیز است. شاید تمرینات Wii Fit در دنیا بهترین باشد. این بازی تناسب اندامی، که توسط نینتندو ساخته شده است، دارای پلتفرمی بنام «بالانس برد» است که حرکات شما را خوانده و در نمایشگر تلویزیون نشان می‌دهد.

 

می‌توانید با دوستانتان یوگا، ایروبیک، کونگ‌فو و اسکیت‌برد تمرین کنید، بازی‌های تعادلی انجام دهید، و یا حتی با یکدیگر برف بازی کنید! حتی می‌توانید با یک ویژگی هوشمند بنام My Wii Fit تمرین خاص خودتان را بسازید.

 

آیا در خانه‌تان باغچه یا حیات خلوت دارید؟ نظرتان درباره‌ی اینکه با دوستانتان کمی به گل و گیاه‌ها برسید و آهنگ‌های مورد علاقه‌تان را گوش بدهید چیست؟ متخصصان ادعا دارند که باغبانی می‌تواند کلی کالری بسوزاند!

 

حتی می توانید نزدیکی خانه‌تان محلی آماده کنید تا بتوانید با دوستان یا همسایه‌هایتان والیبال یا بدمینتون بازی کنید.

 

 

 

جدیدترین مطالب