درمان خانگی ناخن شکسته دست از وسط

درمان خانگی ناخن شکسته دست از وسط

درمان خانگی ناخن شکسته

ناخن شکسته دست را می توانید به سادگی با چای کیسه ای درمان کنید بهترین درمان خانگی ناخن شکسته از وسط چای کیسه ای است که در ادامه روشهای درمان خانگی ناخن شکسته دست از وسط را بیان خواهیم کرد. اگر به تازگی ناخن های شکسته تان زیاد شده است با برای درمان ناخن شکسته ما همراه باشید. برای هر خانمی پیش آمده که مدت‌ها به مراقبت از ناخن دست خود می‌پردازد و با روش‌های مختلف آن‌ها را تقویت می‌کند، تا رشد کنند، ولی طی یک اتفاق ناگوار، ناخن‌هایش ضربه دیده و ترک برداشته و یا می‌شکند. ممکن است برای درمان ناخن شکسته اولین فکری که به ذهنتان برسد، کوتاه کردن، سوهان کشیدن و در نهایت خلاص شدن از شر ناخن‌ها باشد، ولی در این مطلب سایت تفریحی سماتک یاد می‌گیرید چطور با چای کیسه ای به درمان خانگی ناخن شکسته خود بپردازید.
راه حل پیشنهادی ما برای درمان خانگی ناخن شکسته بسیار ساده و کاربردی است. کیسه چای یک پوشش نازک از جنس فیبروز دارد که وقتی به ناخن بچسبد، باعث استحکام ترک‌ها شده و می‌توان آنرا درمانی موقتی برای ناخن ضعیف و شکننده به شمار آورد.

 

وسایل مورد نیاز برای درمان خانگی ناخن شکسته

چای کیسه‌ای
یک لاک پوشش پایه (Base Coat)
قیچی
یک سوهان ناخن نرم
لاک ناخن مورد علاقه تان
یک لاک پوشش نهایی (Top Coat) برای محافظت از لایه‌های زیرین و تبدیل آن‌ها به یک لایه سخت و براق

 

قبل از هرچیز، اول لاک را از ناخن شکسته خود پاک کنید و مطمئن شوید که عاری از هرگونه روغن یا کرم باشد. کیسه چای را باز کرده و برگ‌های چای را در یک ظرف خالی کنید. سپس یک قطعه از کیسه را که تقریبا اندازه ناخن دستتان باشد جدا کنید. این قطعه برای ترمیم باید از نوک تا وسط ناخن تان را بپوشاند.

درمان خانگی ناخن شکسته دست از وسط

حالا لاک پوشش پایه را روی ناخن زده و صبر کنید تا به مرحله‌ای برسد که حالت چسبناک داشته باشد. حالا قطعه‌ای که از کسیه چای جدا کرده‌اید را به آهستگی طوری روی ناخن قرار دهید که ترک کاملا پوشیده شود و آنرا با دست سر جای خود ثابت کنید تا زیر پوشش حبابی تشکیل نشود. قطعه کاغذی برای بهترین نتیجه باید جوری روی ناخن تان قرار بگیرد که از نوک تا وسط آنرا بپوشاند.

 

بعد از خشک شدن لایه اول، یک بار دیگر لایه پوشش را تکرار کرده و صبر کنید تا کاملا خشک شود. بعد از خشک شدن، شروع به سوهان کشیدن لبه ناخن در یک جهت کنید تا کاغذ از نوک ناخنتان به خوبی جدا شود.

درمان خانگی ناخن شکسته دست از وسط

با نرم‌ترین رویه سوهان تان، به آرامی روی سطح ناخن بکشید تا کاغذ به خورد بافت ناخن تان رفته و مرز میان آن با ناخنتان دیده نشود. حالا، دوباره سطح را با یک لایه لاک پایه بپوشانید.

درمان خانگی ناخن شکسته دست از وسط

درمان خانگی ناخن شکسته دست

حالا نوبت انتخاب لاک به رنگ دلخواه است. پس از انتخاب، ناخن هایتان را مثل همیشه لاک بزنید و صبر کنید تا خشک شود. در نهایت لاک پوشش نهایی را روی ناخن زده و از ناخن زیبا و ترمیم شده تان لذت ببرید. مطمئن باشید اگر مراحل گفته شده برای درمان خانگی ناخن شکسته را به درستی انجام بدهید، کسی متوجه ترک ناخن هایتان نخواهد شد.

 

درمان خانگی ناخن شکسته از وسط

چای کیسه ای کلید استحکام و ترمیم هر ناخنی است، برای افزایش استحکام سر ناخن‌ها و برای جلوگیری از شکستن آنها، مراحل بالا را برای درمان خانگی ناخن شکسته انجام دهید. حتی در صورتی که ناخن تان کامل بشکند هم می‌توانید از این روش برای چسباندن قسمت جدا شده استفاده کنید!
برای پاک کردن لاک ناخن هم می‌توانید از کیسه چای کمک بگیرید. کافی است یک تکه پنبه آغشته به لاک پاک کن را در کیسه چای پیچیده و روی ناخن بکشید تا کاملا تمیز شود.

درمان خانگی ناخن شکسته دست از وسط

درمان خانگی ناخن شکسته همانطور که در بالا خواندید بسیار آسان و راحت است و بهترین درمان خانگی ناخن های شکسته برای خانم ها استفاده از چای کیسه ای است بسیاری از پزشکان زیبایی درمان خانگی ناخن شکسته را پیشنهاد می دهند.

جدیدترین مطالب