لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

آموزش تصویری زیرسازی آسان پوست صورت قبل از آرایش کردن

مجموعه : آرایش صورت
آموزش تصویری زیرسازی آسان پوست صورت قبل از آرایش کردن

آموزش تصویری زیرسازی آرایش

زیرسازی پوست قبل از آرایش صورت نکته بسیار مهمی است که همه خانم ها باید برای زیباترین شدن آرایش صورت شان قبل از آرایش کردن، زیرسازی پوست را به خوبی انجام دهند. روشهای زیرسازی حرفه ای پوست قبل از آرایش به سبک آرایشگران را در ادامه شرح خواهیم داد.

 

تکنیک های زیرسازی آرایش

برای اینکه آرایش خوبی داشته باشیم باید اول زیر سازی آن خوب و صحیح باشد تا مدت دوام آرایش هم زیاد باشد و هم اینکه پوست چربی کمتری داشته باشد در این بخش درباره تکنیک های زیر سازی انواع پوستها مطالب کاملی را بیان میکنیم.

آموزش تصویری زیرسازی آسان پوست صورت قبل از آرایش کردن

آموزش زیرسازی آرایش

زیر سازی آرایش صورت نه تنها کمک می کند تا آرایش برای مدت طولانی باقی بماند، بلکه باعث کاهش چربی روی پوست نیز میشود. نحوه زیر سازی صورت باید جادویی باشد بر روی پوست مناسب باشد .لیست زیر برخی نکات در انتخاب زیرسازی مناسب برای پوست است.

 

1 . برای پوست طبیعی
زیر سازی باید بافت سبک و نرمی داشته باشد. پوست طبیعی دارای منافذ باز کوچک بر روی پوست دارد. در زیر سازی باید منافذ بسته شود وکاملا نرم و مرطوب شود . زیر سازی برای پنهان کردن همه معایب در بافت طبیعی پوست است.

آموزش تصویری زیرسازی آسان پوست صورت قبل از آرایش کردن

زیرسازی آرایش صورت

 

2 . برای پوست های چرب
انتخاب یک زیرسازی مات برای پوست چرب است. زیر سازی مات به مسدود کردن منافذ باز بر روی پوست کمک خواهد کرد. زیرسازی مات برای کنترل تولید سبوم بیش از حد در پوست چرب است که وسایل استفاده شده در ان بدون چربی است. پوست چرب نیاز به مراقبت های ویژه دارد ، پس برای زیر سازی باید مواد متناسب با پوست چرب را بکار برد.

 

3 . برای پوست های خشک
پوست خشک باید زیر سازی مرطوب باشد تا خطوط نازک و چین و چروک بر روی پوست مشاهده نشود.زیرسازی خوب با خواص مرطوب کننده باشد .

 

4. برای پوست ترکیبی
زیرسازی برای پوست ترکیب با یک مرطوب کننده مات مناسب است. پر کردن منافذ باز باید انجام شود.

 

5. برای پوست های حساس
پوست حساس نیاز به مراقبت اضافی دارد چون پوست تحریک پذیری است و به زودی به پوست آسیب می رساند. زیر سازی پوست پایه آرایش است. استفاده از زیرسازی بر روی صورت به آرایش کمک میکند تا ماندگاری زیادی داشته باشد.

جدیدترین مطالب