کانتورینگ بینی چیست | آموزش کانتورینگ بینی گوشتی

کانتورینگ بینی چیست | آموزش کانتورینگ بینی گوشتی

کانتورینگ بینی چیست

کانتورینگ بینی و صورت توسط آرایشگران خبره انجام می شود و در اینجا آموزش کانتورینگ بینی گوشتی و پهن بیان شده است. کانتورینگ بینی یکی از جدیدترین متدهای آرایشی برای از بین بردن نواقص صورت است. در این مقاله قصد داریم کانتورینگ بینی را به شما آموزش دهیم. با کانتورینگ بینی می توانید بینی بزرگ تان را خوش فرم و کوچک نشان دهید. شکل بینی در زیبایی و فرم صورت بسیار تأثیر گذار است. مثلاً اگر شما بتوانید فرم صورتتان را درست تشخیص دهید، می توانید مدل مویی را انتخاب کنید که مناسب فرم صورتتان باشد. در مورد بینی هم همین طور است. با تشخیص درست فرم بینی، می توانید روش مناسب کانتور کردن آن ها را نیز پیدا کنید.

 

آموزش کانتورینگ بینی

کانتورینگ بینی برای مدل های مختلف صورت متفاوت است. با کانتورینگ بینی می توانید لب های کوچک را درشت و قلوه ای و بینی های بزرگ را کوچک و خوش فرم کنید. همچنین می توانید گونه های تان را برجسته و خوش فرم نشان دهید.

 

لوازم کانتورینگ بینی

کانتورینگ بینی و صورت نیاز به ابزار زیادی ندارد و تنها به چند برس و پد آرایشی ، کانسیلر و کرم های هایلایت صورت نیاز دارید. در این مقاله قصد داریم نحوه کانتورینگ بینی را به شما آموزش دهیم. با این متد می توانید بینی بزرگ تان را کوچک و خوش فرم کنید.

کانتورینگ بینی چیست | آموزش کانتورینگ بینی گوشتی

کانتورینگ انواع بینی

با تشخیص درست فرم بینی، می توانید روش مناسب کانتور کردن را نیز پیدا کنید

 

کانتورینگ بینی باریک

بینی های باریک پل بسیار باریک و نازکی دارند. با استفاده از هایلایت در دو خط صاف روی هر دو طرف پل بینی، ضخامت آن را کمی بیشتر کنید.

 

کانتورینگ بینی گوشتی

این فرم بینی پیشانی یا خط ابرو را برجسته و یا سنگین نشان می دهد و سایه ای روی پل بینی ایجاد می کند. بین ابروهایتان از هایلایتر به شکل مثلثی استفاده کنید تا از نظر بصری این قسمت را طوری نشان دهید که انگار به سمت بالا کشیده شده است.

 

کانتورینگ بینی بزرگ

این نوع بینی ها اغلب یک فرورفتگی کوچک در یک طرف مرکز پل بینی دارند. برای اصلاح این قسمت از هایلایتر استفاده کنید تا هر گونه سایه غیر عادی و نامنظم را اصلاح کنید.

 

کانتورینگ بینی پهن

اگر بینی شما پهن است، (با پل باریک و سوراخ های پهن)، بالاترین قسمت و پایین ترین قسمت بینی خود را کانتور کنید و در مرکز پل بینی از هایلایتر استفاه کنید.

 

کانتورینگ بینی کشیده

کانتورینگ بینی کشیده در قسمت سوراخ های بینی پهن تر از بالای بینی هستند. برای ایجاد تعادل فقط نوک بینی را کانتور کرده و برای زیر گوشه های داخلی ابروهایتان از هایلایتر استفاده کنید. در این نوع بینی ها، خطی که از ابروها به سمت لب پایین می آید صاف نیست و کمی کج به نظر می رسد. برای اصلاح این فرم، با استفاده از سایه ی کانتور، یک خط صاف روی هر دو طرف پل بینی بکشید و برای قسمت وسط از هایلایتر استفاده کنید.

 

کانتورینگ بینی عقابی

اگر بینی عقابی دارید، پل بینی شما نیز تخت یا نامشخص به نظر می رسد. برای مشخص کردن آن یا برای این که این توهم را ایجاد کنید که بینی شما ساختار استخوانی و تراشیده مانند دارد، روی هر دو طرف پل بینی، با استفاده از سایه ی کانتور، دو خط صاف بکشید.

 


بیشتر بخوانید: کانتورینگ لب چیست + اموزش کانتورینگ لب


 

کانتورینگ بینی قوزدار

کانتورینگ بینی زمان زیادی را از شما نمی گیرد. برای شروع کار باید پوست صورت تان را مانند هر زمانی که می خواهید آرایش کنید، پاکسازی کنید. سپس یک کرم مرطوب کننده و یا یک کرم پودر یا موس صورت هم رنگ پوست تان به صورت تان بزنید.

 

اگر بینی شما پهن، گوشتی و بزرگ است برای کانتورینگ بینی نیاز به به یک کرم یا مداد هایلایت و یک کرم کانتورینگ تیره تر دارید. مانند تصویر بالا با مداد هایلایت یک خط پهن روی استخوان بینی تان بکشید . سپس با مداد کانتورینگ که از مداد هایلایت تیره تر است، دو طرف استخوان بینی تان دو خط کشیده و در انتهای بینی به هم وصل کنید.

 

با قلموی متوسط خط های تیره و روشن را در هم محو کنید، تا جایی که مرزی بین خط ها دیده نشود. در انتها ار پالت کانتورینگ مقدار کمی از روشن ترین رنگ را برداشته و به آرامی روی استخوان بینی تان بکشید.. اگر احساس می کنید هنوز مرزی بین خط ها وجود دارد مجدد با قلمو آن را محو کنید. کار تمام شد، خواهید دید با یک کار 10 دقیقه ای بینی بزرگ تان به یکبینی خوش فرم تبدیل شده است. کانتورینگ بینی با روشهای مختلفی امکان پذیر است و شما باید برای کانتورینگ بینی، لوازم کانتورینگ بینی را در دسترس داشته باشید بهتر است برای کانتورینگ بینی به آرایشگر حرفه ای مراجعه کنید.

جدیدترین مطالب