لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

چه نوع مدل مویی به من می آید کوتاه یا بلند ؟

مجموعه : مدل مو
چه نوع مدل مویی به من می آید کوتاه یا بلند ؟

چه نوع مدل مویی به من می آید کوتاه یا بلند ؟

خانم ها همیشه به مدل موی شان بسیار اهمیت می دهند و جزئی از زیبایی شان حساب می شود و همیشه دوست دارند زیبا به نظر برسند ما در این بخش چند ترفند عالی به شما خانم ها پیشنهاد خواهیم داد که بتوانید از این روش استفاده نموده و مدل موی که برازنده تان هست را انتخاب نموده و ظاهرتان زیباتر به نظر برسد در ادامه چه نوع مدل مویی به من می آید کوتاه یا بلند را بیان خواهیم کرد.

 

مدل مو یکی از مهم ترین معیارهای زیبایی خانم ها است. اگر شما هم در انتخاب مدل مو یتان شک دارید بهتر است این ترفند را امتحان کنید. با این ترفند متوجه می شوید مو کوتاه به صورت تان می آید یا موی بلند.

 

ترفندی برای تشخیص دادن مدل مو

هر خانمی در زندگی اش برای یک بار هم که شده این سوال برایش پیش می آد که آیا با موی کوتاه قشنگ می شود یانه؟ البته معمولا خانم ها از این که بخواهند موهای بلند و قشنگشان را کوتاه کنند کمی می ترسند چون اگر بهشان نیاید باید ماه ها منتظر بلند شدن موهای شان بمانند.

 

در این مقاله با یک روش ساده می خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه تشخیص بدهید موهای کوتاه به شما می آید یا نه. این روش قانون ۲٫۲۵ نامیده شده که توسط جان فریدا ” John Frieda” آرایشگر و صاحب برند جان فریدا آن را کشف کرده است. برای این که تشخیص بدهید موی کوتاه به صورت تان می آید یا نه تنها به یک مداد و یک خط احتیاج دارید.

 

برای امتحان کردن این فرمول مراحل زیر را انجام دهید

چه نوع مدل مویی به من می آید کوتاه یا بلند ؟

یک عدد مداد زیر چانه قرار بدهید. سپس یک خط کش به صورت عمودی زیر گوش قرار دهید تا زاویه 90 درجه درست شود.

 

خط کش را از زیر نرمه گوش تا مداد اندازه گیری کنید. اگر اندازه به دست آمده کمتر از ۲٫۲۵ اینچ (۵٫۵ سانتیمتر) باشد پس موی کوتاه برای صورت شما مناسب است. اما اگه اندازه به دست آمده بیشتر از این مقدار باشد فقط موهای بلند می تواند به صورت تان جذابیت و زیبایی دهد.

 

بیایید این قانون رو روی صورت میشل ویلیامز و لیو تایلر بررسی کنیم.

چه نوع مدل مویی به من می آید کوتاه یا بلند ؟

همینطور که توی عکس مشاهده می کنید موی کوتاه به صورت میشل خیلی می آید در حالی که صورت لیو فقط با موی بلند زیباست.

 

همه آرایشگرها و متخصصان زیبایی این روش رو قابل اعتماد می دانند و تایید کردند. پس اگر در این فکر هستید که موهایتان را کوتاه کنید اما نمی دانید که به صورت شما می آید یا نه، یک مداد و خط کش بردارید و تناسب صورت تان را اندازه گیری کنید یا این که این اصول و قانون ها را فراموش کنید و هر کاری که خوشحال تان می کنند انجام بدید.

جدیدترین مطالب