لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بهترین مرکز کراتینه مو در تهران و تهرانپارس در آرایشگاه زنانه بورگ پردیس

بهترین مرکز کراتینه مو در تهران و تهرانپارس در آرایشگاه زنانه بورگ پردیس

کراتینه مو ، درمانی است که موها را صاف و اغلب ابريشمى می کند. همچنین ممکن است بشنوید که به آن کراتینه درمانی برزیلی یا صافى برزیلی نيز می گویند. این فرايند شامل استفاده از مواد بر روی مو، سشوار کردن مو، و مهر و موم کردن آن با یک اتوی صاف است. کراتین نوعی پروتئین طبیعی در پوست، مو و ناخن شماست. آرایشگاه ها با درمان کراتینه مو در تهران – تهرانپارس  ، کراتین را به موهای شما اضافه می کند که می تواند به کاهش موخوره، افزایش درخشندگی و تقویت مو کمک کند. اگر موهای مجعد یا موج دار دارید، درمان های کراتینه نیز می تواند موهای شما را صاف تر کند.

 

مرکز کراتینه مو در تهران “سالن زیبایی در پردیس بورگ” یکی از بهترین مراکزی است که مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات روز و همچنین متخصصین کار بلد می باشد. کراتینه مو یک روش جدید است که جهت صافی و احیای مو به منظور لخت و براق شدن مو از آن استفاده می شود. دنیای امروز، عصر تجهیزات مدرن و روش های بسیار جدید و پیشرفته ای است که با توجه به وجود مواد و دستگاه هایی که در سالن های آرایش و زیبایی وجود دارد موها را صاف می کنند. صاف شدن موها در این دنیای مدرن، دیگر یک امر محال نیست بلکه با مراجعه به یک مرکز فوق تخصصی کراتینه مو می توانید در کمترین زمان و با هزینه کمی موهایی براق و صاف داشته باشید. بهترین مرکز کراتینه مو در تهران بهترین پیشنهاد خاص برای شما خواهد بود.

 

آدرس سایت                                                     www.borg.salon

 

اگر قصد کراتین دارید همین الان با بورگ تماس بگیرید   28425775-021

بهترین مرکز کراتینه مو در تهران و تهرانپارس در آرایشگاه زنانه بورگ پردیس

بعد از کراتینه مو در بورگ

بهترین مرکز کراتینه مو در تهران و تهرانپارس در آرایشگاه زنانه بورگ پردیس

قبل از کراتینه مو در بورگ

 

مزایای کراتینه مو در تهران – تهرانپارس

فوایدى كه از کراتینه دریافت خواهید کرد به نوع مو و مواد استفاده شده بستگی دارد. اگر از مواد اصیل استفاده شود قطعا خبری از عوارض کراتینه مو برای زنان نیست! به طور کلی، می توانید مزایای زیر را از درمان کراتینه انتظار داشته باشید:

 

موهای ابریشمی.

قرار گرفتن در معرض نور خورشید، رنگ مو و سایر درمان های شیمیایی می توانند کراتین طبیعی موهای شما را از بین ببرند و نواحی متخلخلی را ايجاد كنند که باعث شکستگی و آسیب های دیگر ميشود. درمان‌های کراتینه برای «پر کردن مجدد» این نواحی که کراتین از دست داده‌اند کار می‌کنند. نتیجه موهاى صاف تر است که به موهای ابریشمی و براق تر تبدیل می شود. این از مزایای کراتینه مو ست.

 

موهای صاف تر.

بسته به مواد مورد استفاده، درمان کراتینه می تواند موهای مجعد یا موج دار را صاف کند. مهمترین مزیت و مزایای کراتینه مو که همه دنبال آن هستند!

 

فرهای نرم تر.

درست است – کراتینه درمانی حتما نباید باعث صاف شدن موها شود. فرمول‌های خاصی وجود دارند كه به سادگی وز شدن را کاهش می‌دهند و فرها یا امواج نرم‌ترى را ایجاد می‌کنند.

 

موهای قوی تر.

درمان هاى كراتينه با پر کردن کراتین از دست رفته در ساقه مو، می‌توانند موها را قوی‌تر و کمتر مستعد شکستگی کنند. برای برخی از افراد، این ممکن است منجر به بلندتر شدن موها شود، زیرا احتمال شکستن تارها کمتر است.

 

موهای ضخیم تر

علاوه بر تقویت مو، پر کردن کراتین از طریق کراتینه درمانی می تواند موها را پرپشت تر نشان دهد. اگر تصمیم به درمان کراتینه دارید، حتماً به آرایشگر خود در مورد نتيجه اى كه ميخواهيد بگیرید بگویید. آنها می توانند محصولات و فرآیند را طورى تنظیم کنند تا به شما در دستیابی به آنچه به دنبال آن هستید کمک کنند.

 

مدت زمان مورد انتظار بعد از کراتینه مو در تهران – تهرانپارس

توصیه می شود حداقل 6-8 روز از شستشوی مو بعد از کراتینه درمانی اجتناب كنيد. اگر فوراً موهايتان را بشوييد، پروتئین کراتین از موهای شما جدا می شود. پس موهای شما سريعا در یک بازه کوتاه به حالت اولیه خود باز می گردد. 6 تا 8 روز طول می کشد تا پروتئین کراتین به موهای شما نفوذ کند و ظاهری صاف به شما بدهد، شستن موهایتان قبل از زمان گفته شده به میزان قابل توجهی اثر كراتينه را کاهش می دهد.

 

درمان کراتینه مو چیست

کراتینه، یک فرآیند شیمیایی است که موهای وز را صاف و درخشان می کند. هری جواش آرایشگر مشهور، سفیر KMS، توضیح می‌دهد: « كراتينه، بعضى موها را کاملاً صاف می‌کند در حالی که برخی دیگر برای شل کردن حالت موهاى فر اين کار را انجام ميدهند». کوسرو یکی از بنیانگذاران IGK، توصیه می کند که آن را به عنوان یک “روپوش” برای مو در نظر بگیرید. زمانی که بیرونی ترین لایه مو به نام کوتیکول از بين برود موها وز می شوند. و از بين رفتن كوتيكول باعث ميشود تا رطوبت و سایر عوامل محیطی به داخل مو نفوذ کند. و ساقه مو را متورم کرده و آن را ضخیم و وز می کند. با نفوذ کراتینه به مو، کوتیکول را صاف و محکم می‌کنید، بنابراین از موخوره و شکستگی آن جلوگیری میشود.

 

نتایج می تواند از هفته ها تا شش ماه طول بکشد. برند هاى مختلفی از این درمان وجود دارد که با نام‌های مختلف (Brazilian Blowout، Cezanne، Goldwell Kerasilk) شناخته می‌شوند. آرایشگر شما می‌تواند ترکیبی ازاین فرمول ها را مطابق با نیازهای شما سفارشی ايجاد کند. برخی از نسخه‌های كراتينه با گرم شدن، فرمالدئید آزاد می‌کنند (در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد.)، اما بسیاری از نسخه‌های جدیدتر بدون فرمالدئید هستند. صرف نظر از محتوای فرمالدئید، درمان‌های کراتینه در فولیکول مو فرو می‌روند. درنتیجه کراتین، یک پروتئین ضروری مو، به نواحی متخلخل تزریق می‌شود كه موهای شما سالم تر به نظر می رسند.

 

بهترین زمان برای کراتین در بهترین مرکز کراتینه مو در تهران – تهرانپارس

هنگامه رویین تن مالک سالن زیبایی بورگ تهرانپارس  توضیح می‌دهد: «مدت زمانی که براى انجام كراتينه تراپى  طول می‌کشد به فرمولی که آرایشگر استفاده می‌کند، همچنین به بافت موی شما و میزان بلندى موی شما بستگی دارد. انتظار داشته باشید نوبت شما بین دو تا چهار ساعت طول بکشد. وقتی وارد سالن شدید، آرایشگر ابتدا موهای شما را می‌شوید. سپس، درمان کراتینه را روی موهای خیس شما اعمال می کند. بعدازآن اجازه می دهد تا فرمولاسيون، هر تار را برای حدود نیم ساعت اشباع کند. یا آرایشگر ابتدا موهای شما را سشوار می کشد و سپس درمان را اعمال می کند. – باز هم، همه چیز به آرایشگر و نیازهای موهای شما بستگى دارد. و درمان با گرما فعال می شود. آنسن اضافه میکند: «در نهایت، من روی هر تار مو با یک اتو موى حرارت کم تا متوسط، بسته به جایی که درمان باید در آن بسته شود، گرما اعمال ميكنم» و بعد کار شما تمام ميشود!

 

کراتینه مو برای موهای رنگ شده در بهترین مرکز کراتینه مو در تهران امکان پذیر است؟

بله! برخلاف صاف‌کننده هاى شيميايى، می‌توانید با خیال راحت هم رنگ و هم کراتینه را بدون خطر آسیب انجام دهید.گورگوف توضیح می‌دهد: «من به مشتریانم توصیه می‌کنم از شامپو و نرم‌کننده بدون سولفات برای نگهداری مو استفاده کنند. من همچنین توصیه می کنم که موهای خود را یک یا دو بار در هفته فقط در صورت لزوم شامپو بزنند. هنگام دوش گرفتن، موهای خود را بدون شامپو با آب بشویید و سپس فقط از نرم کننده استفاده کنید. از اسپری های حاوی نمک استفاده نکنید. حال نظرات بمن بگید که ایا موی کراتین شده را میتوان دکلره کرد ؟

 

چه کسی باید از كراتينه مو در تهران – تهرانپارس اجتناب کند؟

کراتینه برای زنان باردار توصیه نمی شود. هنگامه رویین می‌گوید: «هر نوع مویی اعم از موهای آسیب‌دیده، فوق‌العاده نازک یا شکننده دارد، باید قبل از انجام درمان با آرایشگر خود مشورت کند تا مطمئن شود که موهایتان بیشتر به خطر نمی‌افتند.

 

و اینکه قیمت کراتینه مو در تهران چقدر است؟

هزینه بستگی به طول موهای شما و آرایشگر شما دارد.

 

آیا کراتینه در آرایشگاه زنانه در پردیس ايمن است؟

فرمالدئید یک ماده سرطان‌ زا است. و اگرچه مقدار فرمالدئید آزاد شده در درمان کراتینه کم است، اما باید از آن اجتناب کنید. سالن زیبایی حتما باید تهویه مناسب داشته باشد. آرایشگرانی که این درمان را انجام می دهند خطرات آنها را هم تهدید می کند. در سال 2016، نیویورک تایمز گزارش داد که دانشمندان FDA شواهدی پیدا کردند مبنی بر اینکه اتو مو هاى حاوی فرمالدئید خطرناك هستندو و می خواستند این محصولات را ممنوع کنند، اما این تلاش به دلایل نامعلوم متوقف شد . «همچنین فهرست مواد تشکیل دهنده را از آرایشگر خود بپرسيد. و اينکه آیا درمان بدون فرمالدئید است یا خیر. آنچه بسیاری از مردم ممکن است متوجه نباشند فرمالدئید است، حتی اگر محصول فاقد فرمالدئید باشد، می تواند مقاديرى فرمالدئيد را داشته باشد.

 

بهتر است به دنبال درمان های بدون فرمالدئید باشید. برخی ادعا می کنند که كراتينه بدون فرمالدئید موثر و ماندگار نیست اما بسیار ایمن تر هستند. پیشنهاد می کنيم به دنبال صاف کننده های حاوی اسید گلیوکسیلیک باشید. مواد استفاده شده در بورگ همگی درصدهای پایین فرمالدئید دارند و برای سلامت شما تا دو بار در سال مشکلی نخواهد داشت. بورگ بعنوان بهترین سالن زیبایی در پردیس , تهرانپارس پذیرای شما عزیزان است.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب